;
سرگرمی

بازی فکری: اگه نابغه ای در حد لالیگا بگو کدوم یکی از آینده اومده؟!

بازی فکری شناسایی انسان اولیه جعلی: سوال این آزمون ساده است: چندین انسان اولیه را در گذشته های دور مشاهده می کنید، در میان آنها یک مسافر زمان حضور دارد، شما باید تشخیص دهد کدام یکی از انسان های اولیه واقعی نیست و از آینده آمده است؟ دلیل خود را بگوئید. برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم فرد از آینده آمده است. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی انسان اولیه جعلی، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی انسان اولیه جعلی همراه باشید.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه باهوشی در حد لالیگا به جنیفر کمک کن بفهمه صاحب دوچرخه کیه؟!

بازی فکری شناسایی انسان اولیه جعلی

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی انسان اولیه جعلی را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی انسان اولیه جعلی و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی انسان اولیه جعلی این است که شما باید تشخیص دهد کدام یکی از انسان های اولیه واقعی نیست و از آینده آمده است؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم فرد از آینده آمده است؟

بازی فکری شناسایی انسان اولیه جعلی 1

این هم جالبه: داستان مرد هیزم شکن و فرشته و جنیفرلوپز / فوق العاده خنده دار

.

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه زرنگی و ادعا داری سریع بگو کی میخاد این بچه رو بدزده؟!

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی انسان اولیه جعلی

آیا متوجه شدید کدوم فرد از آینده آمده است؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: یک ذهن خلاق به راحتی متوجه می شود که کدام ماشین باعث ترافیک شده است

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی انسان اولیه جعلی

پاسخ: خانمی که دارد غذا می پزد از آینده آمده و بلد است آتش روشن کند!

بازی فکری شناسایی انسان اولیه جعلی 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند Entertainment اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

 

این مطالب هم جالبن:

حکایت غول چراغ جادو و رئیس شرکت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + هفده =

دکمه بازگشت به بالا