;
سرگرمی

بازی فکری: این معادله ریاضی رو همه اشتباه حل می کنن، تو بلدی؟!

بازی فکری حل معادله ریاضی ساده: یک معادله تساده ریاضی را مشاهده می کنید که حتی دانشجوها هم در حا اون اشتباه می کنن. آیا برای یک چالش جذاب ریاضی آماده ای؟ شما می توانید ضریب هوشی خود را با بازی فکری حل معادله ریاضی ساده ارزیابی کنید. این تست هوش بسیار برای شما چالش بر انگیر خواهد بود. با یک مطلب دیگر از بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه باهوشی و راست و دروغ میفهمی بگو کدوم یکی راست میگه؟!

بازی فکری حل معادله ریاضی ساده

در این تست شما با یک معادله ساده رو به رو هستید، مهم ترین نیاز در حل این تست بلد بودن تقدم های ریاضی است که در دوران ابتدایی آموزش داده شده است پس احتمالا کار ساده خواهد بود؟ باید بگوییم در حل این سوالات ساده گاها دانشجوها نیز اشتباه می کنند و بر اشتباه خود پافشاری نیز می کنند!

خود را ارزیابی و تست کنید و آنچه را که در چنته دارید به ما نشان دهید! ببینید آیا می توانید این معادله را در زمان تعیین شده 10 ثانیه ای حل کنید و دوستان خود را نیز با این تست هوش مورد ارزیابی قرار دهید. پس با دقت به تصویر تبازی فکری حل معادله ریاضی ساده که برایتان در ادامه قرار داده ایم دقت کنید:

بازی فکری حل معادله ریاضی ساده 1

این هم جالبه: چالش حدس کلمه: فقط یک ذهن خلاق متوجه کلمه در تصویر می شود!

.

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: فقط کسی که تیزبینی‌اش شبیه هرکول پوارو باشه، در یک نگاه دزد را پیدا می کند!

.

..

.

.

.

اگر هنوز پاسخ را نیافته اید به خودتان 10 ثانیه دیگر فرصت دهید و سپس به پایین صفحه مراجعه کنید!

.

.

.

پاسخ بازی فکری حل معادله ریاضی ساده

اولویت محاسبه با پرانتز و سپس با ضرب یا تقسیم هرکدام از چپ زودتر ببینیم و سپس با جمع یا تفریق هرکدام از چپ زودتر ببینیم، طبق این توضیح و با توجه به عکس پایین جواب نهایی می شود: 288

بازی فکری حل معادله ریاضی ساده 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انوال پازل ها و معماها را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

 

این مطالب هم جالبن:

تست بینایی: اگه ادعات میشه چشمات خیلی تیزه کفشدوزک رو در 10 ثانیه پیدا کن؟

بازی فکری: اگه باهوشی در حد اسپانیا بگو کدوم خانم پولدارتره؟!

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − شش =

دکمه بازگشت به بالا