;
سرگرمی

بازی فکری: اگه باهوشی در حد رئال مادرید بگو اشتباه اتاق بیمار چیه؟!

بازی فکری شناسایی اشتباه اتاق بیمار: سوال این آزمون ساده است: در تصویر زیر 2 دخنر مختلف را مشاهده می کنید، شما باید تشخیص دهید کدام یک از این دخترها نرمال نیست و ممکن است انسان نباشد؟ دلیل خود را بگوئید. برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم دختر غیر عادیه. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی اشتباه اتاق بیمار، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی اشتباه اتاق بیمار همراه باشید.

این هم جالبه: بازی فکری: باهوشا و نوابغ فرار از زندان بگن کدوم زندانی فرار می کنه؟!

بازی فکری شناسایی اشتباه اتاق بیمار

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی اشتباه اتاق بیمار را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی اشتباه اتاق بیمار و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی اشتباه اتاق بیمار این است که شما باید تشخیص دهید کدام یک از این دخترها نرمال نیست و ممکن است انسان نباشد؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم دختر غیر عادیه؟

بازی فکری شناسایی اشتباه اتاق بیمار 1

این هم جالبه: چیستان: کدام پرنده اگر بیوه شود، کچل می شود!؟

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی اشتباه اتاق بیمار

آیا متوجه شدید کدوم دختر غیر عادیه؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی اشتباه اتاق بیمار: اگه به دست پرستار سمت چپ دقت کنید، دستان او انگار برعکس است!

بازی فکری شناسایی اشتباه اتاق بیمار 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند Entertainment اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا