;
سرگرمی

بازی فکری: اگه تیزبینی در حد شرلوک هولمز بگو اشتباه تصویر چیه؟

بازی فکری شناسایی اشتباه اتاق مطالعه: سوال این آزمون ساده است: در تصویر زیر شما یک اتاق مطالعه را مشاهده می کنید، شما باید تشخیص دهید اشتباهات این اتاق چه مواردی است؟ دلیل خود را بگوئید. برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید اشتباهات تصویر چیه. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی اشتباه اتاق مطالعه، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی اشتباه اتاق مطالعه همراه باشید.

این هم جالبه: بازی فکری: آقایون و خانمای نکته سنج بگن کدوم چترباز زنده می مونه؟!

بازی فکری شناسایی اشتباه اتاق مطالعه

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی اشتباه اتاق مطالعه را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی اشتباه اتاق مطالعه و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی اشتباه اتاق مطالعه این است که شما باید تشخیص دهید اشتباهات این اتاق چه مواردی است؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید اشتباهات تصویر چیه؟

بازی فکری شناسایی اشتباه اتاق مطالعه 1

این هم جالبه: حکایت مرد دستفروش و خر بارکش: خر حیله گری که فکر می کرد می تواند دستفروش را خر کند!

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه خیلی باهوش باهوش باشی در یک نگاه مادر این دختر خانم رو پیدا می کنی!

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی اشتباه اتاق مطالعه

آیا متوجه شدید اشتباهات تصویر چیه؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

این هم جالبه: داستان ضرب المثل فوت کوزه گری: حکایت استاد باهوش و شاگرد مغرور

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی اشتباه اتاق مطالعه: پاسخ علامتگذاری شده است. چراغ بدون کلید است. همچنین کتاب انگلیسی از چپ به راست شروع می شود.

بازی فکری شناسایی اشتباه اتاق مطالعه 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند Entertainment اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

 

این مطالب هم جالبن:

بازی فکری: فقط باید خیلی باهوش باشی تا بفهمی کدوم خانم بی گناهه؟!

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − نه =

دکمه بازگشت به بالا