;
سرگرمی

بازی فکری: اگه خیلی تیزبین و نکته سنجی بگو اشتباه این تصویر چیه؟!

بازی فکری شناسایی اشتباه تصویر گشت شبانه: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر شما یک خیابان را در شب مشاهده می کنید که افراد مختلفی دارند قدم می زنند، شما باید تشخیص دهید اشتباه این تصویر چیه؟ دلیل خود را بگوئید. برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید اشتباه تصویر چیست. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی اشتباه تصویر گشت شبانه، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی اشتباه تصویر گشت شبانه همراه باشید.

این هم جالبه: بازی فکری: نوابغ بگن این مرد چرا وحشی شده و زنش رو هول داده؟!

بازی فکری شناسایی اشتباه تصویر گشت شبانه

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی اشتباه تصویر گشت شبانه را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی اشتباه تصویر گشت شبانه و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی اشتباه تصویر گشت شبانه این است که شما باید تشخیص دهید اشتباه این تصویر چیه؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید اشتباه تصویر چیست؟

بازی فکری شناسایی اشتباه تصویر گشت شبانه 1

این هم جالبه: بازی فکری: کدوم مادر حماقت بزرگی مرتکب شده؟!

.

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: فقط باید انیشتین باشی تا بتونی جواب این معادله رو بدی!

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی اشتباه تصویر گشت شبانه

آیا متوجه شدید اشتباه تصویر چیست؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه هوشت خیلی سرشاره بگو کدوم یکی خل و چل نیست؟!

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی اشتباه تصویر گشت شبانه: خانمی که علامت زدیم چتر نداره و جالب است زیر باران خیس نشده!

بازی فکری شناسایی اشتباه تصویر گشت شبانه 3

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند Entertainment اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

این هم جالبه: بازی فکری: اساتید دزد شناس بگن کدوم شون از فروشگاه دزدی کرده؟!

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا