;
سرگرمی

بازی فکری: فقط باید مثل انیشتین باهوش باشی بتونی بگی کدوم خانم خلافکاره؟!

بازی فکری شناسایی خانم خلافکار فرودگاه: سوال این آزمون ساده است: 2 حانم را در جلوی درب فرودگاه مشاهده می کنید. شما باید تشخیص دهید کدام یک از آنها یک خلافکار تحت تعقیب است؟ دلیل خود را بگوئید. برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم خانم تحت تعقیبه. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی خانم خلافکار فرودگاه، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی خانم خلافکار فرودگاه همراه باشید.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه زرنگی و نابغه برای نجات جونت با کدوم یکی باید بجنگی؟!

بازی فکری شناسایی خانم خلافکار فرودگاه

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی خانم خلافکار فرودگاه را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی خانم خلافکار فرودگاه و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی خانم خلافکار فرودگاه این است که شما باید تشخیص دهید کدام یک از آنها یک خلافکار تحت تعقیب است؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم خانم تحت تعقیبه؟

بازی فکری شناسایی خانم خلافکار فرودگاه 1

این هم جالبه: بازی فکری: اگه باهوشی و راست و دروغ میفهمی بگو کدوم یکی راست میگه؟!

.

.

.

.

این هم جالبه: چالش حدس کلمه: فقط یک ذهن خلاق متوجه کلمه در تصویر می شود!

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی خانم خلافکار فرودگاه

آیا متوجه شدید کدوم خانم تحت تعقیبه؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.این هم جالبه: بازی فکری: فقط کسی که تیزبینی‌اش شبیه هرکول پوارو باشه، در یک نگاه دزد را پیدا می کند!

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی خانم خلافکار فرودگاه: خانم سمت راست یک خلافکار است و فقط تغییر پوشش داده است!

بازی فکری شناسایی خانم خلافکار فرودگاه 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند Entertainment اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

 

این مطالب هم جالبن:

بازی فکری: اگه باهوشی در حد اسپانیا بگو کدوم خانم پولدارتره؟!

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =

دکمه بازگشت به بالا