;
سرگرمی

بازی فکری: باهوشای ایران زمین بگن کدوم خانواده پولداره؟!

بازی فکری شناسایی خانواده ثروتمند: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر شما 2 خانواده مختلف را مشاهده می کنید، شما باید تشخیص دهید کدام یک از این 2 خانواده پولدار است و فقیر نیست!؟ برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم خانواده پولداره. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی خانواده ثروتمند، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی خانواده ثروتمند همراه باشید.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه باهوشی در حد رئال مادرید بگو کدوم آقا از فروشگاه شلوار دزدیده؟!

بازی فکری شناسایی خانواده ثروتمند

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی خانواده ثروتمند را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی خانواده ثروتمند و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی خانواده ثروتمند این است که شما باید تشخیص دهید کدام یک از این 2 خانواده پولدار است و فقیر نیست؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم خانواده پولداره؟

بازی فکری شناسایی خانواده ثروتمند 1

این هم جالبه: آزمون روانشناسی: خرگوش مورد علاقه ات، دیدگاه شما را نمایان می کند!

.

.

.

.

این هم جالبه: آزمون شناسایی پسر ثروتمند: کدومشون پولدارتره؟؟

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی خانواده ثروتمند

آیا متوجه شدید کدوم خانواده پولداره؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه شیطون شناسی، بگو کدوم دانش آموز معلمو اذیت کرده؟!

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی خانواده ثروتمند: خانواده سمت راست پولدار است، غذا فاسد است و از تعجب دارند فیلم می گیرند یا برای اینستاگرام شان از غذای فاسد فیلم میگیرند! خانواده سمت چپ غذای ساده با آب و همینطور تلفن همراه داغون دارد!

بازی فکری شناسایی خانواده ثروتمند 2

این هم جالبه: حکایت زنی که آنقدر طمع داشت که هیچ چیز راضیش نمی کرد!

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند Entertainment اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا