;
سرگرمی

بازی فکری: چشم عقابیا بگن کدوم دانش آموز داره تقلب می کنه؟!

بازی فکری شناسایی دانش آموز متقلب: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر شما یک کلاس درس را مشاهده می کنید که در آن جولیا به عنوان مراقب امتحان ایستاده است، یک از دانش آموزان دارد تقلب می کند،شما آیا می توانید به جولیا کمک کنید که دانش آموزی که دارد تقلب می کند شناسایی کند!؟ برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم دانش آموز دارد تقلب می کند. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی دانش آموز متقلب، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی دانش آموز متقلب همراه باشید.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه ادعای باهوشی داری بگو کدوم آقا حیوون خونگی داره؟

بازی فکری شناسایی دانش آموز متقلب

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی دانش آموز متقلب را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی دانش آموز متقلب و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی دانش آموز متقلب این است که شما آیا می توانید به جولیا کمک کنید که دانش آموزی که دارد تقلب می کند شناسایی کند؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم دانش آموز دارد تقلب می کند؟

بازی فکری شناسایی دانش آموز متقلب 1

این هم جالبه: حکایت رمال باشی دروغی: مردی که نمی تونست زنش را به حمام ببره!

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی دانش آموز متقلب

آیا متوجه شدید کدوم دانش آموز دارد تقلب می کند؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی دانش آموز متقلب: این دانش آموزش در حالب تقلب کردن است، دستانش را دقت کنید! او روی دستانش تقلب نوشته است.

بازی فکری شناسایی دانش آموز متقلب 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =

دکمه بازگشت به بالا