;
سرگرمی

بازی فکری: عاقلان و نوابغ بگن کدوم دختر خوشگله 100 سالشه؟!

بازی فکری شناسایی دختر 100 ساله: سوال این آزمون ساده است: شما 2 خانم را مشاهده می کنید، که به ظاهر جوان هستند، شما باید تشخیص دهید کدام یک، یک پیرزن 100 ساله است؟ دلیل خود را بگوئید. برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم خانم یک پیرزن هست. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی دختر 100 ساله، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی دختر 100 ساله همراه باشید.

این هم جالبه: انتخاب بوقلمون مورد علاقه ات نشون میده شکاکی یا احساساتی!

بازی فکری شناسایی دختر 100 ساله

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی دختر 100 ساله را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی دختر 100 ساله و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی دختر 100 ساله این است که شما باید تشخیص دهید کدام یک، یک پیرزن 100 ساله است؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم خانم یک پیرزن هست؟

بازی فکری شناسایی دختر 100 ساله 1

این هم جالبه: حکایت مهمان و زن صاحب خانه | داستانی از مثنوی معنوی مولانا

.

.

.

این هم جالبه: چالش حدس کلمه: فقط یک ذهن خلاق متوجه کلمه در تصویر می شود!

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی دختر 100 ساله

آیا متوجه شدید کدوم خانم یک پیرزن هست؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

این هم جالبه: تست روانشناسی: کدامیک از زنان، فرزند واقعی خود را بغل کرده است!؟

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی دختر 100 ساله: خانم سمت چپ یک عجوزه پیر هست به سایه دقت کنید! ولی خانم سمت راست در آینه پیر هست ولی ممکنه این آینه واقعی نباشه.

بازی فکری شناسایی دختر 100 ساله 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند Entertainment اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

 

این مطالب هم جالبن:

اگه گرگ داخل تصویر رو در 3 ثانیه پیدا کنی، چشمات سالمه و دکتر لازم نداری!

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 8 =

دکمه بازگشت به بالا