;
سرگرمی

بازی فکری: اساتید مدیریت بحران بگن کدوم در برای فرار مناسب تره؟!

بازی فکری شناسایی درب ایمن: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر شما 3 درب مختلف را مشاهده می کنید که اگر مجبور به فرار باشید انتخاب کدام درب منطقی تر است، شما باید متوجه شوید کدام درب خطر کمتری برای شما دارد و می توانید از آن فرار کنید؟ دلیل خود را بگوئید. برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم درب ایمن هست. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی درب ایمن، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی درب ایمن همراه باشید.

این هم جالبه: بازی فکری: نوابغ بگن این مرد چرا وحشی شده و زنش رو هول داده؟!

بازی فکری شناسایی درب ایمن

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی درب ایمن را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی درب ایمن و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی درب ایمن این است که شما باید متوجه شوید کدام درب خطر کمتری برای شما دارد و می توانید از آن فرار کنید؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم درب ایمن هست؟

بازی فکری شناسایی درب ایمن 1

این هم جالبه: بازی فکری: کدوم مادر حماقت بزرگی مرتکب شده؟!

.

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: نوابغ خون آشام شناس بگن کدوم بچه این آقاس؟!

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی درب ایمن

آیا متوجه شدید کدوم درب ایمن هست؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه هوشت خیلی سرشاره بگو کدوم یکی خل و چل نیست؟!

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی درب ایمن: درب سمت چپ ایمن ترین درب است، این چند ربات را می توانید با ضربه زدن … از کار بیندازید، ولی خانه که آتش گرفته یا آب برداشته است و ممکن است برق شما را بگیرد اصلا گزینه های مناسبی نیستند!

بازی فکری شناسایی درب ایمن 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند Entertainment اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

این هم جالبه: بازی فکری: اساتید دزد شناس بگن کدوم شون از فروشگاه دزدی کرده؟!

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =

دکمه بازگشت به بالا