;
سرگرمی

بازی فکری: فقط کسی که تیزبینی‌اش شبیه هرکول پوارو باشه، در یک نگاه دزد را پیدا می کند!

بازی فکری شناسایی دزد چاقوی طلایی: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر شما یک اتاق را مشاهده می کنید که چند نفر در آن حضور دارد، شما باید تشخیص کدام یک از افراد چاقوی طلایی مرد را دزدیده است؟ شاید پیدا کردن پاسخ این آزمون برای یک تیزهوش در یک نگاه سخت نباشد!؟ برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع کدام فرد چاقو را دزدیده است. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی دزد چاقوی طلایی، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی دزد چاقوی طلایی همراه باشید.

این هم جالبه: حکایت دو خواهر و پسر هوس باز: پسری که هر لحظه عاشق دختری می شد!

این هم جالبه: بازی فکری: اگه شر و شور شناسی بگو کی رو تخته اینو نوشته؟!

بازی فکری شناسایی دزد چاقوی طلایی

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی دزد چاقوی طلایی را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی دزد چاقوی طلایی و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی دزد چاقوی طلایی این است که شما باید تشخیص کدام یک از افراد چاقوی طلایی مرد را دزدیده است؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدام فرد چاقو را دزدیده است؟

بازی فکری شناسایی دزد چاقوی طلایی 1

این هم جالبه: مهارت بینایی ات رو با پیدا کردن حروف میان اعداد بسنج!

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه شیطنت شناسی بگو کدوم کارمند خرابکاری کرده؟!

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی دزد چاقوی طلایی

آیا کدام فرد چاقو را دزدیده است؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی دزد چاقوی طلایی: طبق پرطرفدارترین تحلیل این تصویر در سطح اینترنت، دختری که بر روی مبل نشسته است چاقو را برداشته است، چون اگر خدمتکار دزدیده بود موقع استفاده از گردگیر دچار مشکل میشد و خیلی راحت لو میرفت چون ممکن بود مبل و وسایل را زخمی کند.و اگر دختر با لباس آبی بود هیچوقت اینقدر تابلو دسته چاقو از جیبش بیرون نمی ماند … ولی دختر روی مبل چاقو را بین کتاب مخفی کرده بوده و در این لحظه که مرد عصبانی وارد اتاق شده است هول شده و لبه بالای چاقو نمایان شده است!!!

بازی فکری شناسایی دزد چاقوی طلایی 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 4 =

دکمه بازگشت به بالا