;
سرگرمی

بازی فکری: اگه پولدار شناسی در یک نگاه بگو کدوم یکی پولداره؟!

بازی فکری شناسایی دست آدم پولدار: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر شما 4 دست از 4 نفر مختلف را مشاهده که می کنید که 3 نفر آنها تظاهر به ثروت می کنند ولی فقط یک نفر ثروتمند است، شما باید متوجه شوید که کدام یک از صاحبان این دست ثروتمند است!؟ برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم دست فرد ثروتمند است. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی دست آدم پولدار، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی دست آدم پولدار همراه باشید.

این هم جالبه: بازی فکری: بچه زرنگا با دلیل بگین کدوم دختر هم اتاقی داره؟!

بازی فکری شناسایی دست آدم پولدار

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی دست آدم پولدار را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی دست آدم پولدار و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی دست آدم پولدار این است که شما باید متوجه شوید که کدام یک از صاحبان این دست ثروتمند است؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم دست فرد ثروتمند است؟

بازی فکری شناسایی دست آدم پولدار 1

این هم جالبه: بگو کجای بدنت خال داری تا راز پنهانت رو بگم! حتمن نتیجه رو ببین

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی دست آدم پولدار

آیا متوجه شدید کدوم دست آدم ثروتمنده؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی دست آدم پولدار: فرد سمت راست ثروتمند است، سوییچ ماشین لوکس او در دستانش است! فرد سمت چپ اصلا ست درستی نکرده و مشخصا ممکنه طلای تقلبی باشه، گوشی دومی فیکه، و سومی هم یک تتوی مشخص که ثروتمندان معمولا در نمای مشخص تتو نمی زنند.

بازی فکری شناسایی دست آدم پولدار 3

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

  1. جواب a هست جون اون سوییج ممکنه برای کس دیگه ای باشه و اون مرد راننده ی اون ماشین باشع قطعا جواب a هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 3 =

دکمه بازگشت به بالا