;
سرگرمی

اگه باهوشی در حد دکتر استرنج بگو کدوم خانم ابر قهرمانه؟!

بازی فکری شناسایی زن ابر قهرمان: سوال این آزمون ساده است: در تصویر زیر شما 3 خانم باردار را مشاهده می کنید، یکی از این خانم ها یک ابر قهرمان است، شما باید تشخیص دهید کدام یک از این خانم ها یک ابر قهرمان است؟ دلیل خود را بگوئید. برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم خانم ابر قهرمانه. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی زن ابر قهرمان، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی زن ابر قهرمان همراه باشید.

این هم جالبه: بازی فکری: آقایون و خانمای نکته سنج بگن کدوم چترباز زنده می مونه؟!

بازی فکری شناسایی زن ابر قهرمان

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی زن ابر قهرمان را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی زن ابر قهرمان و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی زن ابر قهرمان این است که شما باید تشخیص دهید کدام یک از این خانم ها یک ابر قهرمان است؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم خانم ابر قهرمانه؟

بازی فکری شناسایی زن ابر قهرمان 1

این هم جالبه: حکایت مرد دستفروش و خر بارکش: خر حیله گری که فکر می کرد می تواند دستفروش را خر کند!

.

.

.

این هم جالبه: حکایت رمال باشی قلابی در حمام زنانه | فوق العاده خواندنی!

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی زن ابر قهرمان

آیا متوجه شدید کدوم خانم ابر قهرمانه؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

این هم جالبه: داستان ضرب المثل فوت کوزه گری: حکایت استاد باهوش و شاگرد مغرور

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی زن ابر قهرمان: خانم سمت راست ابر قهرمانه! وزنه 200 کیلوگرمی کار هر خانم ساده ای نیست!

بازی فکری شناسایی زن ابر قهرمان 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند Entertainment اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

 

این مطالب هم جالبن:

بازی فکری: فقط باید خیلی باهوش باشی تا بفهمی کدوم خانم بی گناهه؟!

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 3 =

دکمه بازگشت به بالا