;
سرگرمی

بازی فکری: اگه خیلی ادعای عقل و دانش داری بگو کدوم خانم همسرشو کشته؟!

بازی فکری شناسایی زن قاتل همسر: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر شما می بینید که دو زن را به جرم قتل دستگیر کرده اند. هردو زن فردی را به قتل رسانده اند. اما یکی از زنان، همسر خود را به قنل رسانده است. به نظر شما کدامیک از زنان این کار را کرده است؟ دلیل خود را بگوئید. برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید زن همسرش را کشته است. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی زن قاتل همسر، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی زن قاتل همسر همراه باشید.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه باهوشی در حد لالیگا خدمات چی تقلبی را پیدا کنید!!

بازی فکری شناسایی زن قاتل همسر

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی زن قاتل همسر را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی زن قاتل همسر و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی زن قاتل همسر این است که به نظر شما کدامیک از زنان همسر خود را کشته است؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم زن همسرش را کشته است؟

بازی فکری شناسایی زن قاتل همسر 1

این هم جالبه: سوال هوش کی فرار می کنه؟ 5 ثانیه وقت داری حدس بزنی!

.

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه باهوشی در حد رئال مادرید بگو کدوم خانم قاتل روانیه؟!

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی زن قاتل همسر

آیا متوجه شدید کدوم زن همسرش را کشته است؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی زن قاتل همسر: زن سمت راست قاتل شوهر خود است، انگشتر حلقه ای است که در دست دارد نشان می دهد که او متاهل بوده است.

بازی فکری شناسایی زن قاتل همسر 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند Entertainment اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

 

این مطالب هم جالبن:

بازی فکری: آقایان هوش و عقل کل بگن کدوم مسافر انسان نیست؟!

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

  1. من از این طریق فهمیدم که زن سمت راست قاتل است چون احتمالاً همسر زن سمت راست همیشه زنش را کتک می‌زده چون زن سمت راست زیر چشمش کبود و لباسش پاره است و برای دفاع از خود همسرش را کشته

  2. کسی که همسرشو بکشه حلقه نگه میداره این چه دلیلی هست که پیدا کردی واقعا از کجا دراوردین
    چون همه چی امکانپذیره شاید هیچکدوم قاتل نباشد وکس دیگری کشته باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + هجده =

دکمه بازگشت به بالا