;
سرگرمی

بازی فکری: اگه توطئه شناس و زرنگی بگو کدوم سیب سمی نیست؟!

بازی فکری شناسایی سیب غیر سمی: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر شما 3 تا سیب را مشاهده می کنید که گفته شده فقط یکی از آنها سالم است و سمی نیست، اگر مجبور باشید که یکی از آنها را بخورید شما باید بفهمید که کدام سیب سالم است و برای شما خطر جانی ندارد؟ شاید پیدا کردن پاسخ این آزمون برای یک تیزهوش در یک نگاه سخت نباشد!؟ برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع سیب سالم را پیدا کنید. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی سیب غیر سمی، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی سیب غیر سمی همراه باشید.

این هم جالبه: حکایت غول چراغ جادو و رئیس شرکت

بازی فکری شناسایی سیب غیر سمی

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی سیب غیر سمی را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی سیب غیر سمی و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی سیب غیر سمی این است که شما باید بفهمید که کدام سیب سالم است و برای شما خطر جانی ندارد؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدام سیب سالم است و سمی نیست؟

بازی فکری شناسایی سیب غیر سمی 1

این هم جالبه: بازی فکری: نکته سنجا و زرنگا بگن کدوم یکی همسر این آقاست؟!

.

.

.

این هم جالبه: بازی حدس کلمه: باید خیلی مغز فعال و خفنی داشته باشی تا بفهمی چه کلمه ایه؟!

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی سیب غیر سمی

آیا سیب سالم را پیدا کردید؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

این هم جالبه: چیستان: قبل از کشف قله‌ی اورست، کدام قله بلندترین قله‌ی روی زمین بود؟

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی سیب غیر سمی: سیب سمت چپ سالمه، چون اگر سمی بود کرم مرده بود!

بازی فکری شناسایی سیب غیر سمی 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

 

این مطالب هم جالبن:

بازی فکری: هوش خود را بیازمایید و به پسر بچه کمک کنید تا به مدرسه برود

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + ده =

دکمه بازگشت به بالا