;
سرگرمی

بازی فکری: بچه زرنگای فیلمای تخیلی بگن کدوم یکی خواهد مرد؟!

بازی شناسایی شخصیت خیالی که میمیرد: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر شما 3 شخصیت خیالی گرگینه و خون آشام و زامبی را مشاهده می کنید که به صندلی برقی متصل شده اند، شما باید تشخیص دهید که کدام یکی با این روش می میرد!؟ برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم یکی میمیره. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی شناسایی شخصیت خیالی که میمیرد، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی شناسایی شخصیت خیالی که میمیرد همراه باشید.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه باهوشی در حد لالیگا خدمات چی تقلبی را پیدا کنید!!

بازی شناسایی شخصیت خیالی که میمیرد

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی شناسایی شخصیت خیالی که میمیرد را مورد بررسی قرار دهید. بازی شناسایی شخصیت خیالی که میمیرد و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی شناسایی شخصیت خیالی که میمیرد این است که شما باید تشخیص دهید که کدام یکی با این روش می میرد؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم یکی میمیره؟

بازی شناسایی شخصیت خیالی که میمیرد 1

این هم جالبه: سوال هوش کی فرار می کنه؟ 5 ثانیه وقت داری حدس بزنی!

.

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه باهوشی در حد رئال مادرید بگو کدوم خانم قاتل روانیه؟!

.

.

.

پاسخ بازی شناسایی شخصیت خیالی که میمیرد

آیا متوجه شدید کدوم یکی میمیره؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

این هم جالبه: چیستان: پرنده ای که حتی اگه برعکسش کنی باز هم پرنده می شود!

.

.

.

پاسخ بازی شناسایی شخصیت خیالی که میمیرد: تنها موجودی که با این شیوه اعدام می میرد زامبی می باشد،چون با شوک برقی با ولتاژ بالا مغز وی از کار می افتد( زامبی ها مغز دارند فقط به صورت مثل انسان عادی کار نمیکند!) ،در حالی که این روش بر روی خون آشام و گرگینه جوابگو نمی باشد و باید از روش های دیگری چون نور خورشید یا  وسایلی که با نقره درست شده اند وامثال آنها این دو موجود دیگر را نابود کرد.

بازی شناسایی شخصیت خیالی که میمیرد 3

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند Entertainment اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

 

این مطالب هم جالبن:

بازی فکری: آقایان هوش و عقل کل بگن کدوم مسافر انسان نیست؟!

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا