;
سرگرمی

بازی فکری: اگه باهوشی در حد لالیگا بگو کدوم یکی زن داره؟!

بازی فکری شناسایی فرد دارای همسر: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر شما 2 فرد مختلف را مشاهده می کنید که هرکدام در آپارتمان خود در حال انجام فعالیت است، شما باید با توجه به نشانه ها باید بگویید که کدام فرد همسر داره!؟ برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم قایق غرق می شود. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی فرد دارای همسر، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی فرد دارای همسر همراه باشید.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه ادعای باهوشی داری بگو کدوم آقا حیوون خونگی داره؟

بازی فکری شناسایی فرد دارای همسر

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی فرد دارای همسر را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی فرد دارای همسر و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی فرد دارای همسر این است که شما باید با توجه به نشانه ها باید بگویید که کدام فرد مجرد نیست و دارای همسر است؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم فرد همسر داره؟

بازی فکری شناسایی فرد دارای همسر 1

این هم جالبه: حکایت رمال باشی دروغی: مردی که نمی تونست زنش را به حمام ببره!

.

.

.

این هم جالبه: سوال هوش نگاه: چرا زن به عقب نگاه کرده؟!

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی فرد دارای همسر

آیا متوجه شدید کدوم فرد همسر داره؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: اساتید حل معما بگن کدوم خانم مادر واقعیه نوزاده؟!

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی فرد دارای همسر: فرد سمت راست یعنی متین همسر دارد، یک مسواک دست خودش است و مسواک همسر در لیوان!

بازی فکری شناسایی فرد دارای همسر 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند Entertainment اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

این هم جالبه:

بازی فکری: خدمتکاری که قتل انجام داده رو می تونی شناسایی کنی؟!

بازی فکری: اگه زرنگی در حد هرکول پوآرو بگو 1 میلیون دلار داخل کدوم کیسه است؟!

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + دو =

دکمه بازگشت به بالا