;
سرگرمی

بازی فکری: اگه باهوشی در حد بارسلونا بگو کدوم یکی بعد از پرش مرده؟!

بازی فکری شناسایی فرد مرده بعد پرش: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر 3 فرد را مشاهده می کنید که می خواهند از هواپیمایی به بیرون بپرند، شما باید تشخیص دهید کدام یک از این 3 نفر بعد از پرش مرده است!؟ برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم فرد بعد از پرش می میرد. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی فرد مرده بعد پرش، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی فرد مرده بعد پرش همراه باشید.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه باهوشی در حد رئال مادرید بگو کدوم آقا از فروشگاه شلوار دزدیده؟!

بازی فکری شناسایی فرد مرده بعد پرش

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی فرد مرده بعد پرش را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی فرد مرده بعد پرش و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی فرد مرده بعد پرش این است که شما باید تشخیص دهید کدام یک از این 3 نفر بعد از پرش مرده است؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم فرد بعد از پرش می میرد؟

بازی فکری شناسایی فرد مرده بعد پرش 1

این هم جالبه: بازی فکری: کدوم هیزم شکن نادون و تازه کاره؟!

.

.

.

.

این هم جالبه: آزمون شناسایی پسر ثروتمند: کدومشون پولدارتره؟؟

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی فرد مرده بعد پرش

آیا متوجه شدید کدوم فرد بعد از پرش می میرد؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه شیطون شناسی، بگو کدوم دانش آموز معلمو اذیت کرده؟!

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی فرد مرده بعد پرش: فرد سمت راست می میرد، اون چتر نجات ندارد و کوله پشتی ساده به پشتش است

بازی فکری شناسایی فرد مرده بعد پرش 2

این هم جالبه: حکایت زنی که آنقدر طمع داشت که هیچ چیز راضیش نمی کرد!

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند Entertainment اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 1 =

دکمه بازگشت به بالا