;
سرگرمی

بازی فکری: اگه مجبور باشی برا فرار با یه هیولا بجنگی کدوم رو انتخاب می کنی؟!

بازی فکری شناسایی هیولای کم خطر: سوال این آزمون ساده است: در تصویر زیر 3 هیولای تخیلی عجیب و غریب را مشاهده می کنید که ترکیب 2 موجود مختلف هستند، شما باید تشخیص دهید کدام یک از این هیولاها کمترین خطر را برای شما دارد؟ دلیل خود را بگوئید. برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم هیولا خطرش کمتره. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی هیولای کم خطر، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی هیولای کم خطر همراه باشید.

این هم جالبه: چیستان: آن چیست که هم در کولر است و هم در تلویزیون؟

بازی فکری شناسایی هیولای کم خطر

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی هیولای کم خطر را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی هیولای کم خطر و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی هیولای کم خطر این است که شما باید تشخیص دهید کدام یک از این هیولاها کمترین خطر را برای شما دارد؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم هیولا خطرش کمتره؟

بازی فکری شناسایی هیولای کم خطر 1

این هم جالبه: بازی فکری: اگه فیلم تخیلی زیاد می بینی بگو کدوم بچه فضاییه؟!

.

.

.

این هم جالبه: چیستان: آن چیست که سر دارد اما بدن ندارد؟

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی هیولای کم خطر

آیا متوجه شدید کدوم هیولا خطرش کمتره؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: باهوشا و اهالی فن بگن کدوم خانم خوشگله طلاق گرفته؟!

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی هیولای کم خطر: این موجود ترکیبی با کوسه بهتره، چون کمی صبر کنیم کوسه بیرو آب از حال می رود!

بازی فکری شناسایی هیولای کم خطر 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند Entertainment اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

 

این مطالب هم جالبن:

معما: دختری در خانه ای تاریک که نه نور دارد، نه لامپ و نه شمع کتاب می خواند. چطور امکان دارد؟

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا