;
سرگرمی

بازی فکری: مدعیان هوش بگن کدوم کاسه سوپ سمی نیست و میشه خورد؟!

بازی فکری شناسایی کاسه سوپ غیر سمی: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر شما 3 کاسه سوپ را مشاهده میکنید که 2 تای آن سمی و یکی از آنها سالم است، شما باید تشخیص دهید اگر مجبور باشید یک کاسه را انتخاب کنید کدام یکی را باید انتخاب کنید؟ دلیل خود را بگوئید. برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم کاسه سمی نیست. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی کاسه سوپ غیر سمی، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی کاسه سوپ غیر سمی همراه باشید.

این هم جالبه: بازی فکری: نوابغ بگن این مرد چرا وحشی شده و زنش رو هول داده؟!

بازی فکری شناسایی کاسه سوپ غیر سمی

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی کاسه سوپ غیر سمی را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی کاسه سوپ غیر سمی و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی کاسه سوپ غیر سمی این است که شما باید تشخیص دهید اگر مجبور باشید یک کاسه را انتخاب کنید کدام یکی را باید انتخاب کنید؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم کاسه سمی نیست؟

بازی فکری شناسایی کاسه سوپ سمی 1

این هم جالبه: بازی فکری: کدوم مادر حماقت بزرگی مرتکب شده؟!

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: فقط باید انیشتین باشی تا بتونی جواب این معادله رو بدی!

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی کاسه سوپ غیر سمی

آیا متوجه شدید کدوم کاسه سمی نیست؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه هوشت خیلی سرشاره بگو کدوم یکی خل و چل نیست؟!

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی کاسه سوپ غیر سمی: کاسه سمت چپ برای خوردن به نظر می رسد بی خطر است. رنگ کاسه وسط عجیب و غریب به نظر می رسد. قارچ و سایر مخلفات در سوپ کاسه سمت راست به دلیل سم حل شده است.پس کاسه اول از سمت چپ سالم است.

بازی فکری شناسایی کاسه سوپ سمی 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند Entertainment اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

این هم جالبه: بازی فکری: اساتید دزد شناس بگن کدوم شون از فروشگاه دزدی کرده؟!

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =

دکمه بازگشت به بالا