;
سرگرمی

آیا می توانید حیوان پنهان دیگر بجز گوزن را ببینید؟ فقط 15٪ مردم می توانند آن را در کمتر از 15 ثانیه پیدا کنند!

تست بینایی با حیوان پنهان شده در جنگل: مهارت های مشاهده خود را با تست بینایی با حیوان پنهان شده در جنگل آزمایش کنید! آیا می توانید حیوان پنهان شده در تصویر را در کمتر از 15 ثانیه تشخیص دهید؟

این بازی بینایی از ایالات متحده گرفته تا بریتانیا و حتی استرالیا، مردم در سراسر جهان را با چالشی روبه‌رو کرده است که در شبکه‌های اجتماعی رایج بوده است: آیا می‌توانید در عرض 15 ثانیه یک حیوان (نه فقط یک گوزن) را در این جنگل ببینید.

ممکن است در ابتدا این کار آسان به نظر برسد، اما تعجب خواهید کرد که چگونه بسیاری از مردم قادر به تشخیص این موجود پنهان در زمان تعیین شده نیستند. این بازی راهی عالی برای آزمایش بینایی و به چالش کشیدن خود و دوستانتان است. بنابراین یک نفس عمیق بکشید، چشمان خود را متمرکز کنید و ببینید آیا می توانید حیوان پنهان شده را قبل از تمام شدن زمان تشخیص دهید یا خیر!

نوستالژی: هادی و هدی اگه یادتونه نون و پنیر و پسته این!+ ویدیو

تصویر تست بینایی با حیوان پنهان شده در جنگل

تست بینایی با حیوان پنهان شده در جنگل 1

.

.

.

یافتن حیوان پنهان شده در جنگل در کمتر از 15 ثانیه ممکن است کاری غیرممکن به نظر برسد. با این حال، با رویکرد و تمرکز صحیح می توان این کار را انجام داد. برای مشاهده دقیق باید به جزئیات محیط نگاه کرد و تفاوت ها را تشخیص داد. به دنبال حرکت در میان درختان و بوته ها باشید که می تواند نشان دهنده حیوانات مختلف باشد. علاوه بر این، هر گونه شکل یا رنگ غیرعادی را که می تواند نشان دهنده حیوان دیگری باشد اسکن کنید. تمرکز بر جزئیات محیط برای یافتن سریع حیوان پنهان شده کلیدی است.

.

.

.

پاسخ تست بینایی با حیوان پنهان شده در جنگل

تست بینایی با حیوان پنهان شده در جنگل 2

آیا تست بینایی با حیوان پنهان شده در جنگل را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

این مطالب هم جالب هستند:

برای باهوشا: آیا می توانید در کمتر از 15 ثانیه رمز را بشکنید و ضریب هوشی خود را ثابت کنید؟

جذاب و خواندنی: داستان آبروریزی مرد متاهل در مهمانی باعث جدایی شد!

تبدیل چهره های شرور دیزنی به جنس مخالف با هوش مصنوعی

رقص بندری پسر اهل کره جنوبی که ترکونده!

کدام پرنده ای است که حتی اگر وارونه اش هم کنید باز هم پرنده است!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 7 =

دکمه بازگشت به بالا