;
سرگرمی

تست بینایی خلبان: زیر 5 ثانیه 3 تفاوت تصویر را پیدا کن و ثابت کن تیزبین هستی!

تست بینایی خلبان: امروز در مجله گفتنی در حال انجام یک بازی سرگرم کننده هستیم که مهارت های مشاهده شما را آزمایش می کند ! تنها کاری که باید انجام دهید این است که در کمتر از 5 ثانیه سه تفاوت تصویری تست بینایی خلبان را بیابید .

این بازی برای افراد در هر سنی است و راهی عالی برای تیزبینی و هوشیاری است . این یک راه عالی برای به چالش کشیدن خود و آزمایش مهارت های خود است ، در حالی که اوقات فوق العاده ای را سپری می کنید. بنابراین، آماده شوید و بیایید آزمون تست بینایی خلبان شروع کنیم!

این هم جالبه: داستان آموزنده مرد کلاه فروش و میمون ها!

تصویر تست بینایی خلبان

در تصویر زیر یک خلبان سقوط کرده در صحرا را مشاهده می کنید، تصویر سمت چپ با تصویر سمت راست 3 تفاوت مخفی و ریز دارد، آماده ای در کمتر از 5 ثانیه پیدایشان کنی؟ با گفتنی همراه باش و تصویر زیر را نگاه کن:

تست بینایی خلبان 1

این هم جالبه: چالش فکری: فقط افرادی که ضریب هوشی بالای 120 دارن زیر 10 ثانیه جوابو میدن!

.

.

.

.

.

.

.

بازی‌های تفاوت تصویری تماماً در مورد استفاده از چشم شما برای جزئیات هستند و با کمی تمرین می‌توانید در کمترین زمان به آنها تسلط پیدا کنید. برای موفقیت، سعی کنید وقت بگذارید و روی جزئیات کوچکتر تمرکز کنید . به دنبال تفاوت رنگ ها ، شکل ها یا اندازه هایی باشید که ممکن است بین دو تصویر متفاوت باشد. اگر از 5 ثانیه گذشته است، 5 ثانیه دیگر به خود فرصت دهید.

.

.

.

.

پاسخ تست بینایی خلبان

اگر نتونستی همه اشتباهات رو در 5 ثانیه پیدا کنی یا اگر هم که پیدا کردی و فقط میخای با جواب درست مقایسه کنی، بیشتر معطلت نمی کنیم و بهتره به عکس زیر نگاه کنی.

تست بینایی خلبان 2

 

تست بینایی خلبان چطور بود؟ آیا تونست تمرکز و دقتت رو به چالش بکشه؟ اگر که بله، اشکالی نداره و طبیعیه با کمی تمرین و مشاهده تست بینایی های بیشتر در بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی این مهارت در خودت ارتقا بدی و پیشرفت کنی.

 

این مطالب هم جالبن:

چیستان: کدام اسم پسرانه است که با حذف اولین حرفش یکی از عناصر چهارگانه می شود!؟

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 14 =

دکمه بازگشت به بالا