;
سرگرمی

تست شخصیت: کوهی که انتخاب می کنید ویژگی های شخصیتی ناخودآگاه شما را آشکار می کند.

تست شخصیت ویژگی های شخصیتی ناخودآگاه: یکی از زیباترین و باشکوه ترین مکان های دنیا کوه ها هستند. کوه ها پر از هیجان، شگفتی و خطر، بخش های مرتفع پوسته زمین هستند. برخی از آنها دیدنی هستند، در حالی که برخی دیگر دلهره آور هستند. اما هر کوهی تمایل به برانگیختن واکنش عاطفی در افراد دارد.

اما آیا می دانید کوهی که ترجیح می دهید می تواند ویژگی های شخصیتی ناخودآگاه شما را آشکار کند؟ آری. درست است. تست شخصیت ویژگی های شخصیتی ناخودآگاه از شش کوه مختلف تشکیل شده است. شما باید یکی از آنها را انتخاب کنید. انتخاب شما مستقیماً با نوع فردی که هستید مرتبط است.

شخصیت چیزی نیست جز الگویی از انتخاب های ما در طول زندگی. بر انتخاب‌های ما تأثیر می‌گذارد و تحت تأثیر قرار می‌گیرد، چه غذاهای مورد علاقه‌مان، چه دوستان یا شریک زندگی‌مان. دانستن اینکه واقعاً چه کسی هستید برای دستیابی به اهدافتان مهم است و انجام تست های شخصیت گامی رو به جلو در این مسیر است.

تست شخصیت ویژگی های شخصیتی ناخودآگاه زیر را بررسی کنید تا بیشتر در مورد خود واقعی خود بدانید.

 

تصویر تست شخصیت ویژگی های شخصیتی ناخودآگاه

تست شخصیت ویژگی های شخصیتی ناخودآگاه 1

.

.

کوه شماره 1

اگر کوه شماره 1 را در تست شخصیت ویژگی های شخصیتی ناخودآگاه انتخاب می کنید، دارای روحیه آرامی هستید. شما صلح و آرامش را در زندگی دوست دارید. شما همچنین کاملاً عملی هستید و دوست ندارید زمان را تلف کنید. شما از ابزارهایی که برای دستیابی به نتایج دارید به طور کامل استفاده می کنید. دوست ندارید تلاش خود را هدر دهید و فقط آنچه را که لازم است انجام دهید. نه کمتر و نه بیشتر. شما آرام هستید و سعی می کنید راه آسان را از موقعیت ها در پیش بگیرید. شما در مقایسه با دیگران فاقد جاه طلبی هستید اما شخصیتی دوست داشتنی و آرام دارید که برای اکثر مردم جذاب است.

کوه شماره 2

اگر این کوه زیبا در تست شخصیت ویژگی های شخصیتی ناخودآگاه انتخاب شماست، شما یک پرنده مستقل هستید. شما طبیعتی خوش بینانه دارید و اجازه نمی دهید چیزی شما را پایین بیاورد. شما دوست دارید جلو بروید، چالش ها را قبول کنید و در زندگی تجربه کنید. شما برای فضای خصوصی خود بیش از هر چیز ارزش قائل هستید و از رویارویی متنفر هستید. شما به هر قیمتی از درگیری اجتناب می کنید و به زندگی صبور و آرام ادامه می دهید. تمایل شما به آرامش و خونسردی شما را به یک دوست و شریک ایده آل تبدیل می کند. 

کوه شماره 3

کوه شماره 3 کوه معروف فوجی در ژاپن است. این غول شگفت انگیز طبیعت توسط افرادی انتخاب می شود که چیزی برای ماجراجویی و چالش دارند. اگر انتخاب شما در تست شخصیت ویژگی های شخصیتی ناخودآگاه این کوه می باشد، پس ترجیح می دهید هر روز را طوری زندگی کنید که انگار آخرین روز است. شما آزادی را بالاتر از هر چیز دیگری ارزش قائل هستید و با قوانین مطابقت ندارید. شما آزادانه زندگی می کنید و به دنبال تجربیات جدید و هیجان انگیز هستید. شما می خواهید از زندگی نهایت لذت را ببرید و حتی محدودیت های خودتان هم نمی تواند شما را منصرف کند. شما خودجوش و برونگرا هستید.

کوه شماره 4

اگر این کوه انتخاب شما در تست شخصیت ویژگی های شخصیتی ناخودآگاه است، شما یک برون گرا هستید. شما در مرکز توجه هستید. سرشار از طنز و جذابیت، تقریباً همه اطرافیانتان را جذب می کنید. شما دوست دارید در زمان حال زندگی کنید تا اینکه در گذشته زندگی کنید یا به دنبال اهداف دشوار آینده باشید. شما می خواهید از زندگی نهایت لذت را ببرید و دوست دارید چیزهای جدید یاد بگیرید، کشف کنید و تجربه کنید. شما تمایل دارید در لحظات بحرانی به صدای قلب خود گوش دهید.

کوه شماره 5

اگر کوه شماره 5 را در تست شخصیت ویژگی های شخصیتی ناخودآگاه انتخاب کنید، شجاع هستید و از موقعیت ها نمی ترسید. شما زندگی غیر متعارفی دارید و به این فکر نمی کنید که مردم در مورد شما چه فکر می کنند. شما یک گرگ تنها هستید و تاب آوری ذهنی شما حد و مرزی نمی شناسد. شما دوست دارید مسیر شکست ناپذیری را طی کنید و فردی بسیار خلاق، هنرمند و مبتکر هستید.

کوه شماره 6

 اگر این کوه انتخاب شما در تست شخصیت ویژگی های شخصیتی ناخودآگاه است، یک درونگرا معمولی هستید. از شلوغی، مهمانی ها و اجتماعات اجتماعی اجتناب می کنید زیرا انرژی شما را تخلیه می کنند. شما ترجیح می دهید ساعت های طولانی را در خلوت بگذرانید تا اینکه بیرون بروید. دوست دارید به معنای زندگی فکر کنید و از فلسفه لذت ببرید. شما عمیقاً متفکر و همدل هستید. شما اغلب به طور قابل توجهی در مورد تصمیمات فکر می کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 9 =

دکمه بازگشت به بالا