;
سرگرمی

آیا می توانید پرنده ای را که بین صخره های داخل تصویر پنهان شده است در 8 ثانیه تشخیص دهید؟

تست قدرت بینایی با کبک: تحقیقات نشان می دهد که مغز یک انسان عادی می تواند به اشیا یا تصاویر به گونه ای متفاوت نگاه کند و درک متفاوتی از هر زاویه ایجاد کند. توهمات نوری معمولاً تصاویری هستند که ذهن را از یک شی یا نقاشی فریب داده و شکل را تغییر می دهند.

انواع مختلفی از توهمات نوری مانند توهمات فیزیکی، فیزیولوژیکی و شناختی وجود دارد. این توهمات نوری اغلب به بخشی از آزمون روانکاوی تبدیل می‌شوند، زیرا به نحوه درک شما از چیزها و سطح هوش شما نیز روشن می‌شوند. این بار تصویری هوشمندانه از یک توهم نوری به نام تست قدرت بینایی با کبک ارائه کرده‌ایم که در آن باید پرنده‌ای را که بین صخره‌های تصویر پنهان شده است را 8 ثانیه ای پیدا کنید.

 

تصویر تست قدرت بینایی با کبک

تست قدرت بینایی با کبک 1

.

.

.

تصویر بالا یک پازل پیچیده است که هم برای بزرگسالان و هم برای کودکان به عنوان یک بازی فکری طراحی شده است. در این توهم نوری، می توانید سنگ های قهوه ای و خاکستری را ببینید. با این حال، جایی در داخل صخره ها، پرنده ای پنهان شده است. این معما بینندگان را با این سوال به چالش می‌کشد که پرنده چگونه در این سنگ‌ها وجود دارد ؟ حالا با دقت به تصویر توهم نوری از نزدیک نگاه کنید و سعی کنید پرنده پنهان شده را بین صخره ها در 8 ثانیه ببینید.

.

.

.

پاسخ تست قدرت بینایی با کبک

تست قدرت بینایی با کبک 2

آیا تست قدرت بینایی با کبک را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + نه =

دکمه بازگشت به بالا