;
سرگرمی

تست هوش ریاضی کارتونی؛ هوش ریاضیت را ارزیابی کرده و آرزش آخرین معادله را در 10 ثانیه بدست بیاور.

تست هوش ریاضی کارتونی؛ آیا فکر می کنید می توانید تست هوش ریاضی کارتونی را در 10 ثانیه یا کمتر حل کنید؟ ضریب هوشی خود را به ما نشان دهید و این بازی فکری را انجام دهید تا ببینید آیا آنچه را که لازم است دارید یا خیر؟ آیا اماده چالش هستید؟ این معما از شما می خواهد که آخرین معادله را حل کنید.

برای کمک به شما، تصویری را پیوست کرده‌ایم که بیان مشکل را خلاصه می‌کند. ببینید آیا می توانید آن را کشف کنید و ببینید هوش ریاضیتان در چه حدی می باشد.

 

تصویر تست هوش ریاضی کارتونی

تست هوش ریاضی کارتونی 1

.

.

.

بازی های فکری را می توان به عنوان یک تمرین مغزی کامل برای کودکان و بزرگسالان در نظر گرفت زیرا هر دو سمت راست و چپ مغز را درگیر می کنند. بخش راست مغز خلاقیت، احساسات و تفکر شهودی را کنترل می‌کند، در حالی که سمت چپ،مسوول کنترل بخش تحلیلی، سیستماتیک و عینی است. این بازی های فکری به شما مردم کمک می کند تا ذهن و سطح هوش خود را به روشی نوآورانه آزمایش کنید. در حین حل این پازل های بازی فکری، باید به طور کامل روی چیزهایی که باید حل کنید تمرکز کنید.

.

.

.

پاسخ تست هوش ریاضی کارتونی

ما پاسخ تست هوش ریاضی کارتونی را در زیر برایتان شرح داده ایم:

شینچان=3

چوتا بلیم=7

دورابوجی=2

شینچان+دورابوجی

3+2=5

پس جواب 5 است.

تست هوش ریاضی کارتونی 2

آیا تست هوش ریاضی کارتونی را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 2 =

دکمه بازگشت به بالا