;
سرگرمی

فقط 20٪ از مردم می توانند زمان آخرین ساعت را حداکثر در 15 ثانیه پیدا کنند!

تست هوش زمان آخرین ساعت: برای یک چالش مغزی واقعی آماده هستید؟ ببینید آیا می توانید تست هوش زمان آخرین ساعت را در 15 ثانیه یا کمتر از آن حل کنید! آیا می توانید زمانی را که آخرین ساعت باید نمایش دهد را پیدا کنید؟ حل یک پازل مانند تست هوش زمان آخرین ساعت نیاز به تفکر خلاق، استدلال منطقی و مهارت های حل مسئله دارد. این یک راه عالی برای آزمایش چابکی ذهنی و تیز کردن ذهن شما است.

تست هوش زمان آخرین ساعت در سطح متوسط ​​است و شما را ملزم به حل یک دنباله منطقی 5 ساعتی می کند. هدف این است که تعیین کنیم آخرین ساعت چه زمانی را نمایش بدهد.

این کار را می توان با مشاهده اعداد روی چهار ساعت دیگر و استنتاج زمان صحیح برای ساعت پنجم انجام داد . در حالی که این یک چالش آسان نیست، با کمی تفکر دقیق و استدلال منطقی می توان آن را حل کرد.

جالبه ببینید: داستان ضرب المثل تا بوق سگ

تصویر تست هوش زمان آخرین ساعت

تست هوش زمان آخرین ساعت 1

.

.

.

کلید حل این چالش این است که به اعداد روی چهار ساعت نگاه کنید و از آنها برای فهمیدن اینکه چه زمانی باید در آخرین ساعت نمایش داده شود استفاده کنید. برای مثال، اگر همه ساعت‌ها زمان‌های متفاوتی را نشان می‌دهند، می‌توانید از آن زمان‌ها برای تعیین اینکه چه زمانی باید در آخرین ساعت نمایش داده شود استفاده کنید.

با این کار می توانید این چالش دنباله منطقی را کامل کنید. برای پیدا کردن زمان صحیحی که آخرین ساعت باید نمایش دهد، ضروری است که ذهن منطقی خود را آموزش دهید. با به چالش کشیدن خود برای حل پازل ها و مشکلات، می توانید به مغز خود کمک کنید تا در حل مسئله ماهرتر شود. همانطور که مغز خود را تمرین می کنید، در تشخیص الگوها، استفاده از منطق و توسعه مهارت های تفکر انتقادی بهتر خواهید شد .

.

.

.

پاسخ تست هوش زمان آخرین ساعت

برای یافتن زمان آخرین ساعت باید منطقی را پیدا کرد که دقایق را به عقب برگرداند. در واقع باید بین ساعت اول و دوم یک ساعت و ده دقیقه عقب می رفت و بین ساعت دوم و سوم یک ساعت و بیست دقیقه و بین ساعت سوم و چهارم یک ساعت و سی دقیقه عقب می رفت. از این کسر برای بدست آوردن زمان دقیق آخرین ساعت کافی است یک ساعت و چهل دقیقه به عقب برگردید.

تست هوش زمان آخرین ساعت 2

آیا تست هوش زمان آخرین ساعت را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

این مطالب هم جالب هستند:

پیشنهادی: داستان مثنوی: حکایت دارک برده عاشقی که به او تجاوز شد! 18+

حتما بخوانید: داستان ضرب المثل استخوان لای زخم گذاشتن

تست شخصیت:کدام یک از این کودکان دختر است؟ انتخاب شما چیزهای زیادی را درباره شما فاش خواهد کرد

آیا می توانید تاس اشتباهی را در این تصویر 10 ثانیه ای پیدا کنید؟

حکایت مظفرالدین شاه که مردم را دعاگوی خود کرد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

دکمه بازگشت به بالا