;
سرگرمی

زبان بدن: شما کدام حالت هستید؟

 زبان بدن: به ما بگویید که چگونه با توجه به این تست تصویری دست های خود را روی هم می گذارید و تیپ شخصیتی خود را کشف می کنید.
اجازه دهید امروز توسط ناخودآگاه خود غرق شوید و تیپ شخصیتی خود را دریابید. فرصت را از دست ندهید و در آزمون تصویری شرکت کنید.

ممکن است تعجب کنید که زبان بدن در مورد شما چه خواهد گفت. به ما بگویید که چگونه دست های خود را روی هم می گذارید و تیپ شخصیتی خود را در سرگرمی امروز گفتنی پیدا می کنید.

 

این تست رو هم از دست نده: بعیده این سوال هوش هولناک و حل کنی مگر اینکه نترس باشی!

 

 زبان بدن: امروزه خیلی وقت‌ها پیش می‌آید که ما نمی‌دانیم یک تصمیم می‌تواند برای زندگی‌مان چه معنایی داشته باشد، بنابراین همیشه خوب است که در برخی از تست‌های تصویری شرکت کنیم که به ما کمک می‌کند واقعاً خودمان را بشناسیم.

این تست رو هم از دست نده: آزمون نتیجه مسابقه با چه امتیازی به پایان رسید؟ اگه زبان بدنو می شناسی بگو!

بر اساس انتخاب شما، معما در عرض چند ثانیه تیپ شخصیتی شما را نشان می دهد. کاری که باید در تست روانشناسی که به شما اختصاص داده شده انجام دهید این است که با دقت به تصویر نگاه کنید و یکی از حالت هایی را که اکثرا انجام می دهید انتخاب کنید، پس توجه کنید.

 زبان بدن: همان طور که در تصویر می بینید، تست بصری ساده است. به سه راه برای ضربدری دستانمان برخورد کردیم. اکنون فقط باید یکی از آنها را انتخاب کنید، زیرا در پایین صفحه معنایی را که در رابطه با شخصیت خود پنهان می کنید، خواهید دید. البته، تقلب نکنید و با حالتی که بیشتر توجه شما را جلب کرده صادق باشید.

تصویر زبان بدن

تصویر زبان بدن

نتایج تصویر زبان بدن را در پایین صفحه ببینید:

تعجب خواهید کرد اگر بدانید، بسته به انتخاب خود، می‌توانید جنبه‌ای پنهان از شیوه زندگی خود را بشناسید. این چالش جدید شامل دیدن یک تصویر و پاسخ به یک سوال ساده اما مهم است: چگونه دست های خود را روی هم می گذارید؟ با این اوصاف، از شما دعوت می کنیم به تصویر زبان بدن نگاه کنید و شکلی را انتخاب کنید که به بهترین شکل شما را نشان می دهد.

حتما ببینید: اولین چیزی که در این تصویر می بینید حقیقت زندگی عاشقانه شما را فاش می کند

.

.

.

.

.

.

پاسخ تصویر زبان بدن:

تصویر 1

اگر گزینه 1 را انتخاب کردید، می توانید فردی باشید که در هنگام تصمیم گیری، عقلانیت او را مشخص می کند. شما به راحتی می توانید دیگران را بدون نیاز به بیان صریح چیزهایی به شما تفسیر کنید. شما تمایل به همدلی دارید و اغلب خود را به جای دیگران قرار می دهید. شما با کسانی که ملاقات می کنید بسیار فهمیده و سخاوتمند هستید و به خاطر آن از شما یاد می شود.

حتما بخوانید: رسمی: توافق بارسا و اتلتیکو برای انتقال گریزمان

تصویر شماره 2

 زبان بدن: اگر گزینه دوم یا شکل وسط را انتخاب کردید، می توانید فردی باشید که با جزئیات بسیار مشخص می شود. شما خود را با نادیده گرفتن چیزی مشخص می کنید. شما به ندرت تحت تأثیر احساسات خود قرار می گیرید و در هنگام تصمیم گیری بسیار سرد رفتار می کنید. شما به دلیل هوش خود و مهربانی که با هر کسی که از مسیر شما عبور می کند، متمایز می شوید.

تصویر شماره 3

 زبان بدن: در نهایت، اگر گزینه 3 را انتخاب کردید، می توانید فردی باشید که امنیت و اطمینان زیادی از خود نشان می دهد. شما یک رهبر متولد شده و بسیار محافظ هستید. خانواده شما مهمترین چیزی است که دارید و می توانید همه چیز را برای آنها بدهید. شما در تشویق دیگران بسیار خوب هستید. دوستان شما اغلب برای نظر شما در مورد موضوعاتی که به خوبی می دانید به شما مراجعه می کنند.

جالب است بدانید: شناخت آدم ها در یک نگاه: عکس پروفایل شما همه چیز را درباره تان لو می دهد!

مجله گفتنی هر روز در بخش سرگرمی تست های مختلفی را به اشتراک می گذارد:

این نوع از آزمون های هوش به تازگی در فیس بوک و توئیتر ترند شده است. ما در گفتنی برای ورزش مغز شما معماهای جذابی از این دست را قرار داده ایم تا شما هم از قافله عقب نمانید.

نظر شما در مورد این تست تصویری چیست؟

آیا انتظارات شما را برآورده کرد؟ خب، اگر توانستید بیشتر در مورد خودتان و نحوه وجود یا تفکرتان بدانید، به شما تبریک می‌گوییم. و اگرنه، نگران نباشید. علاوه بر این تست، انواع دیگری از چالش ها وجود دارد که مورد پسند شما خواهد بود. ما شما را تشویق می کنیم که به آزمایش خود با این نوع چالش ها ادامه دهید. برای انجام این کار، فقط باید پیوند روبرو را دنبال کنید: تست های بیشتر دربخش سرگرمی گفتنی و تمام.

تست شخصیت چیست؟

به گفته تحلیلگران، آزمون های شخصیت، ابزاری تجربی هستند که هدف آن اندازه گیری یا ارزیابی یک ویژگی روانشناختی خاص است. به همین دلیل است که آنها در شبکه های اجتماعی بسیار محبوب شده اند زیرا بسته به نوع (پرسشنامه، تصویری و نگرشی) ویژگی های مختلفی را تعریف می کند که ممکن است درباره خود و آنچه در مورد چیزها فکر می کنید نمی دانستید.

ما در طول زندگی خود تجربیاتی را جمع آوری می کنیم که نحوه زندگی، شخصیت یا شخصیت ما را برای مواجهه با برخی از تجربیات روزانه شکل می دهد. در درون آنها، تجارب آسیب زا وجود دارد که در ناخودآگاه ما انباشته می شود و زمانی که با محرک های خاصی روبرو می شویم، شکوفا می شوند.

چرا مهم هستند؟

تست‌های شخصیت، آزمون‌هایی هستند که بر روی داوطلبان شغل و با هدف شناخت استعدادها، علایق و ویژگی‌های شخصیتی آن‌ها انجام می‌شود. علاوه بر این، آنها می توانند پایه هایی برای پیش بینی اینکه آیا متقاضی مورد نظر با ارزش ها و تیم کاری سازمان شما با موفقیت تطبیق می یابد، داشته باشند.

لینک های مرتبط:

آیا می خواهید بدانید دوستانتان در مورد شما چه فکر می کنند؟ سریع بگو چه دیدی؟

مرد می بینی یا زن؟ پاسخ زبان عشق شما را آشکار می کند!

با این تصویر میزان مهربانی ات را بسنج: از نظر بقیه مهربانی یا بدجنس؟!

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 10 =

دکمه بازگشت به بالا