;
سرگرمی

سوال ریاضی مسی: مقدار لیونل مسی و توپ و کفش ورزشی چند میشه؟

سوال ریاضی مسی: یکی دیگر از چالش های تصویری که می تواند شما را امتحان کند. چگونه این محاسبه ریاضی را با مقدار عددی مسی و اوپ و کفش های ورزشی اش را حل می کنید؟ از هر 10 نفر فقط 2 نفر موفق به حل این معمای مربوط به ریاضیات و فوتبال شدند، آیا شما می توانید این کار را انجام دهید؟ در صورتی که بتوانید این محاسبه جذاب تصویری را در کمتر از 5 ثانیه حل کنید، می توانید به نبوغ بالای ریاضی خود پی ببرید. با مجله گفتنی و سوال ریاضی مسی همراه باشید.

از تمام توانایی های نوری و ذهنی خود برای عبور از این چالش تصویری جدید استفاده کنید که به دلیل پیچیدگی آن به عنوان یکی از چالش های سخت تصویری ریاضی در فضای اینترنت منتشر شده است. همانطور که اشاره شد تنها عده کمی از افراد می توانند در زمان مشخص شده این آزمون یا چالش ریاضی را حل کنند. به یاد داشته باشید، اگر نمی توانید آن را در 5 ثانیه یا کمتر انجام دهید، در یافتن راه حلی برای این چالش که قبلاً هزاران نفر را در اینترنت شکست داده است، اصرار کنید.

سوال ریاضی مسی

مسئله ریاضی که خواهید دید با فوتبال سر و کار دارد و مسی یکی از بهترین فوتبالیت های جهان که مدتی قبل توانست به همراه تیم آرژانتین قهرمان جام جهانی فوتبال در قطر شود. در چالش محاسبه ریاضی مسی شما با چند کفش فوتبال و چند توپ وقهرمان آن یعنی مسی مواجه هستید. حل آن حتی برای کسانی که به اعداد عادت ندارند، امکان پذیر است. شما فقط باید به این سوال پاسخ دهید که مجموع نهایی چقدر است؟ به قسمت ها بروید و ارزش هر عنصر را کشف کنید.

اگر آماده هستید با دقت به تصویر سوال ریاضی مسی دقت کنید. باید با دقت و تمرکز فراوان این آزمون را مورد توجه قرار دهید تا در زمان مشخص شده به پاسخ آن دست پیدا کنید. تصویر را ببینید.

سوال ریاضی مسی1

.

.

.

.

.

.

پاسخ سوال ریاضی مسی

ایا هنوز به پاسخ دست پیدا نکردید!؟ شما می توانید زمان بیشتری را ترتیب بدهید. از فرصت دوم خود استفاده کنید و تلاش کنید تا این تصویر را محاسبه کنید. این بار هم 5 ثانیه فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

پاسخ سوال ریاضی مسی: ما در حال حل این چالش در اینترنت هستیم، اگر توانستید مجموع و محدودیت زمانی را پیدا کنید، عالی است! در غیر این صورت، این پاسخ است: ارزش کفش فوتبال 5، توپ 4 و مسی 20 است.

بنابراین پاسخ نهایی 340 است. آیا شما هم همین نتیجه را گرفتید؟ کفش های مسی به رنگ دیگری است اما در مورد آخر به همان رنگ آبی است که باید جداگانه محاسبه شود.

سوال ریاضی مسی2

برایتان جالب خواهد بود

اگر بتوانید کد را در کمتر از 15 ثانیه پیدا کنید، ثابت میکنید که یک نابغه هستید؟

پرستوهای انگلیسی در حرمسرای قاجار؛ ماجرای تله جنسی چه بود؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا