;
سرگرمی

آیا می توانید آهوی پنهان شده در میان درختان را در 6 ثانیه تشخیص دهید؟

تست قدرت بینایی با آهوی پنهان در میان درختان: از دوران باستان تا عصر مدرن، پازل های توهم نوری تصورات مردم را در سراسر جهان تسخیر کرده اند. آنها بر روی دیوارهای غارهای باستانی، در نقاشی‌ها و حکاکی‌های معابد پیدا شده‌اند و اکنون، در عصر دیجیتال، شکل‌های جدیدی به خود گرفته‌اند تا ما را از بسیاری جهات گیج و فریب دهند. یکی از قدیمی ترین توهمات نوری بر روی کنده کاری معبدی در هند پیدا شده است و قدمت آن به قرن دوازدهم بازمی گردد.

در چند وقت اخیر، اینترنت پر از معماهای توهم نوری شده است. این پازل های نوری معمولاً تصاویری گیج کننده از اشیاء خاص هستند. هدف این پازل های تصویری بهبود مهارت های مشاهده ای و توجه شما به جزئیات است. و درست مثل همیشه، امروز هم یک پازل تصویری سرگرم کننده و چالش برانگیز با نام تست قدرت بینایی با آهوی پنهان در میان درختان برای شما آماده کرده ایم. آیا برای پذیرش چالش آماده اید؟پس به تصویر زیر نگاه کنید.

حتما ببینید: آیا در این بازی فکری مشاهده ای می توانید قلب را در کمتر از 10 ثانیه در میان گل ها ببینید؟

تصویر تست قدرت بینایی با آهوی پنهان در میان درختان

تست قدرت بینایی با آهوی پنهان در میان درختان 1

.

.

.

تصویر بالا نمای هوایی از یک جنگل را نشان می دهد. در این پازل تصویری می توانید برگ ها، شاخه ها را در آشفتگی درهم و برهم مشاهده کنید. این تصویر توسط کاربر @kjt1084 در توییتر منتشر شده است، جایی که او از مردم می خواهد حیوان پنهان شده را پیدا کنند. ما کمی سختی به این چالش سرگرم کننده اضافه کرده ایم. ما به شما زمان محدودی برای شناسایی آهو و تکمیل این چالش نوری می دهیم. شاید پس از خواندن عنوان ایده ای به ذهنتان رسیده باشد، ما به شما 6 ثانیه فرصت می دهیم تا این توهم نوری را حل کنید. آیا شکست خواهید خورد؟ یا موفق خواهید شد؟ به زودی متوجه خواهیم شد.

.

.

.

پاسخ تست قدرت بینایی با آهوی پنهان در میان درختان

تست قدرت بینایی با آهوی پنهان در میان درختان 2

آیا تست قدرت بینایی با آهوی پنهان در میان درختان را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

دکمه بازگشت به بالا