;
سرگرمی

هوش ریاضی خود را تست کنید و با حرکت دادن 1 چوب کبریت این معادله را حل کنید!

معادله هوش ریاضی با چوب کبریت: ضریب هوشی ریاضی خود را با معادله هوش ریاضی با چوب کبریت تست کنید! ببینید آیا می توانید پاسخ را در10 ثانیه پیدا کنید و مهارت های ریاضی خود را نشان دهید؟

بازی های فکری و پازل ها روشی محبوب برای آزمایش و افزایش ضریب هوشی افراد هستند . آنها به طور فزاینده ای در شبکه های اجتماعی محبوب شده اند ، زیرا مردم از چالش حل سریع آنها لذت می برند . پازل امروز یک نمونه کلاسیک از بازی فکری است که هدف آن حل آن در عرض 10 ثانیه است.

شروع معادله 58=7×6 است . ممکن است بلافاصله متوجه شوید که چیزی در این معادله درست نیست ، زیرا پاسخ باید 42 باشد . بنابراین،شما با حل این خطا در عرض 10 ثانیه است میتوانید هوش خودتان را نشان دهید! آیا آماده چالش هستید ؟ وقت خود را صرف کنید، اما سعی کنید آن را به سرعت حل کنید ! موفق باشید!

خیلی جالبه: ضریب هوشی خود را تست کنید و این دنباله ریاضی را در 15 ثانیه حل کنید!

تصویر معادله هوش ریاضی با چوب کبریت

معادله هوش ریاضی با چوب کبریت 1

.

.

.

پازل ها راهی عالی برای تمرین ذهن و بهره بردن از خلاقیت شما هستند . برای تکمیل یک پازل ، باید از نزدیک نگاه کنید و تمرکز کنید . ممکن است ساده به نظر برسد، اما برای تکمیل چالش به زمان و تلاش نیاز دارد ! ما باید از چشم‌ها ، مغز و دست‌ها برای حرکت دادن قطعات به هم استفاده کنیم. مهارت های حل مسئله خود را با معادله هوش ریاضی با چوب کبریت آزمایش کنید و به آن پاسخ دهید .

.

.

.

پاسخ معادله هوش ریاضی با چوب کبریت

معادله هوش ریاضی با چوب کبریت 2

آیا معادله هوش ریاضی با چوب کبریت را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

دکمه بازگشت به بالا