;
سرگرمی

مهماندارهای هواپیما باید از نظر ظاهری چطوری باشند؟

مهماندارهای هواپیما و شرایط استخدام آن ها مشروط به قوانین بسیار سخت و ناعادلانه ای است که اغلب آن را به یک شغل پر استرس تبدیل می کند! اکثر ایرلاین ها در انتخاب و انتصاب مهمانداران محدودیت های سختی دارند و حتی پس از انتخاب در صورت تخطی از آن ها شرایطی را برای آن ها قائل می شوند که با صرف نظر از آن، هزینه های زیادی مانند وزن، انتخاب لباس و غیره می پردازند.

خطوط هوایی مالزی

خطوط هوایی در مالزی الزامات وزن سختی دارند: شاخص توده 25-28 برای مردان و 22-25 برای زنان. در سال 2017، یک زن 25 ساله به دلیل اضافه وزن 700 گرمی، شغل خود را از دست داد. این شرکت نیاز دارد که وزن زنان بیش از 61.7 کیلوگرم نباشد. طبق قوانین استخدام مهماندار هواپیما، قد مردان باید حداقل 176 سانتی متر باشد، در حالی که قد زنان باید حداقل 165 سانتی متر باشد.

حتمن بخوانید: داستان آباد شدن و خراب شدن عالم با سبیل شاه عباس!

خطوط هوایی استرالیا ویرجین

استرالیا-ویرجین-1200x800-1

در ویرجین استرالیا، برای کار به عنوان مهماندار هواپیما باید حداقل 18 سال سن داشته باشید. محدودیت قد مشخصی وجود ندارد، اما مهماندار باید بتواند به قد 180 سانتی متری برسد. توانایی شنای 50 متری نیز پیش نیاز اشتغال است.

هواپیمایی امارات

برای این که برای درخواست خدمه کابین امارات در نظر گرفته شوید، باید حداقل 160 سانتی متر قد داشته باشید. خالکوبی نشان داده شده در حالی که یونیفرم خدمه کابین امارات را پوشیده است مجاز نیست. این شرکت همچنین کارکنان را مشمول یک خط مشی سختگیرانه لباس پوشیدن می کند. مهمانداران هواپیما باید همیشه شال و کلاه داشته باشند، حتی اگر در هواپیما نباشند. امارات همچنین رنگ مو و لاک ناخن را که شفاف یا همرنگ رژ لب و کلاه نباشد ممنوع کرده است.

قوانین استخدام مهماندار هواپیما این شرکت همچنین از کارمندان زن می خواهد که از پوست خود مراقبت کنند تا در شرایط سخت سفر و عوامل خشک شدن زیاد در محیط هواپیما همیشه درخشنده و سالم پوست خود را حفظ کنند.

جالبه: با تست شخصیت ما و انتخاب یک کدو تنبل بفهمید بیشتر احساساتی هستید یا منطقی!

هواپیمایی قطر

قطر ایرویز از مهمانداران هواپیما می خواهد که حداقل 21 سال سن داشته باشند و از فرم بدنی عالی برخوردار باشند.

مهمانداران هواپیما در کانتاس

طبق صفحه استخدام شرکت، هواپیمایی کانتاس ورلد ایرویز از متقاضیان می خواهد که حداقل 18 سال، قد 163 تا 183 سانتی متر داشته باشند و بتوانند 50 متر را با لباس کامل بدون کمک شنا کنند. طبق اعلام فدراسیون خدمات استرالیا، کارگران زن کانتاس باید کفش پاشنه بلند و جوراب بپوشند.

خطوط هوایی ویرجین آتلانتیک

در ماه مه 2022، این شرکت هواپیمایی اولین شرکتی در بریتانیا بود که به خدمه کابین اجازه داد تا خالکوبی‌ها را تا زمانی که توهین‌آمیز یا روی گردن، صورت یا سر نباشد نشان دهند. مهمانداران هواپیما باید قادر به شنا باشند.

جالبه: واکنش شدید هواداران فوتبال به ترول عکس دکلان رایس و نامزدش و حمایت از آن ها

یونایتد ایرلاینز

یونایتد ایرلاینز از مهمانداران می خواهد که در زمان درخواست حداقل 21 سال سن داشته باشند. قد شما بدون کفش باید بین 157 تا 190 سانتی متر باشد. از سپتامبر 2021، کارمندان مجاز به داشتن خالکوبی های قابل مشاهده و استفاده از آرایش، لاک ناخن و رنگ مو هستند. با این حال، خالکوبی باید کوچک تر از نشان کار کارمند باشد و بلندی موها حداقل تا شانه باشد.

برایتان جالب خواهد بود

چالش بینایی: آب نبات را در بین پروانه ها در کمتر از 10 ثانیه پیدا کنید! آیا آماده اید؟ پس شروع کنید

تست شخصیت: آیا شما مدبر هستید یا به دیگران وابسته هستید؟ با انتخاب یک کیک کوچک متوجه شوید!

اگه هوش کارآگاهی داری، سریع بگو که کدوم مرد میتونه قاتل باشه!؟

اگه مخ شرلوک داری بگو قاتل تصویر کدومه؟

افسانه هندی کوزه ترک خورده که ماجرایی آموزنده دارد!

تست شخصیت کدوم فصل به دنیا اومدی+ نتیجه را حتمن بخوانید

شناسایی پلنگ برفی فقط کار کسانی است که دید خلبانی دارند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا