;
سرگرمی

هوش تصویری بیمار و پرستار: به نظرتون بیمار داره راستشو میگه یا پرستار؟

هوش تصویری بیمار و پرستار: در تصویر هوش تصویری بیمار و پرستار ما صحنه ای از یک تیمارستان را مشاهده می کنیم که در آن یک پرستار یک بیمار روانی را گرفته و دستانش رو بسته است چون ادعا می کند وی دکتر رو گاز گرفته است ولی بیمار روانی این مساله رو رد می کند و ادعا میکند که روانی نیست و جای وی در این تیمارستان نمی باشد و باید وی را مرخص کنند.

با توجه به تصویر و نشانه های موجود در آن میتونید در 3 ثانیه تشخیص دهید که چه کسی داره راستشو می گه؟

 

تصویر هوش تصویری بیمار و پرستار

هوش تصویری بیمار و پرستار 1

.

.

.

معماهای تصویری به شما کمک می کند تا مهارت های شناختی و همچنین قدرت تحلیل و منطق خود را در زمان بی سابقه بهبود ببخشید. این گونه سوالات سطح تمرکز و چابکی ذهنی شما را آزمایش می کند.شما با حل کردن این معماهای تصویری باعث افزایش کارایی مغز خود می شوید. قدرت دید و دقتتان می تواند به حل هوش تصویری بیمار و پرستار به شما کمک زیادی بکند. فقط یادتان نرود برای حل این چالش تصویری  تنها 3 ثانیه وقت دارید.

.

.

.

پاسخ هوش تصویری بیمار و پرستار

با توجه به نشانه هایی که در تصویر می بینیم پرستار داره حقیقت رو میگوید و بیمار روانی دکتر رو گاز گرفته چون جای دندون بیمار روی گردن دکتر به خوبی دیده می شود،بیمار فقط توهم این موضوع را دارد که سالم می باشد وباید تا خوب شدن کامل در تیمارستان بماند.

هوش تصویری بیمار و پرستار 2

آیا هوش تصویری بیمار و پرستار را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + یازده =

دکمه بازگشت به بالا