;
سرگرمی

هوش تصویری مادر واقعی نوزاد؛ کدوم یک از زنها مادر واقعی کودک می باشد؟

هوش تصویری مادر واقعی نوزاد: در تصویر هوش تصویری مادر واقعی نوزاد ما زن و مرد جوانی را مشاهده میکنیم که با یک خانم جوان دیگر در حال یحث و جدل می باشند،چون زوج جوان ادعا می کنند که کودک در تصویر فرزند انها می باشد و زن دیگر نیز چنین ادعایی را می کند.

با توجه به تصویر و شواهدی که در آن وجود دارد می توانید بگویید کدوم یک از زنها در حال دروغگویی می باشد و ادعای وی پوچ می باشد؟برای پاسخگویی به هوش تصویری مادر واقعی نوزاد شما تنها 7 ثانیه فرصت دارید.

شاید بپسندید: چیستان جالب 54: اگر من را داشته باشید، میخواهید من را به اشتراک بگذارید اگر شما من را به اشتراک بگذارید، من را دیگر نخواهید داشت، من چی هستم؟

تصویر هوش تصویری مادر واقعی نوزاد

هوش تصویری مادر واقعی نوزاد 1

این هم جالبه: تست شخصیت میزان صبر ما را انجام دهید و آستانه تحمل خود را بفهمید.

.

.

.

مغز ما برای سالم ماندن به ورزش مداوم نیاز دارد، درست مانند ماهیچه های بدن برای قوی ماندن و تناسب اندام. در واقع فعالیت مغز سلامت این عضو مهم بدن را تضمین می کند. بنابراین بیایید یک جلسه تمرین مهم برای این عنصر خاکستری خود داشته باشیم.بازی های فکری، پازل ها، تست ها و … می توانند فعالیت های مغز را افزایش دهند. برخی از این معماها ممکن است ساده به نظر برسند، اما برخی دیگر ممکن است کمی پیچ و تاب داشته باشند.

.

.

.

پاسخ هوش تصویری مادر واقعی نوزاد

احتمالا اکثر شما زن پرستار را به عنوان دروغگو در نظر گرفته اید ولی در اشتباهید،وی طبق توافقی که با زوج جوان داشته تخمک خود را اهدا کرده و جنین را در رحم خود پرورش داده است تا بعدها به عنوان پرستار کودک استخدام شود و حالا بعد از به دنیا آوردن بجه زوج جوان قصد دارند بچه را از وی گرفته و حق و حقوق وی را رعایت نکنند.

بعضی از افراد ممکن است بگویند چون چشمهای کودک آبی می باشد پس پرستار دروغ می گوید ولی باید این را در نظر بگیریم که کوک نیمی از وضعیت ظاهری خود را از پدرش گرفته و نیمی دیگر همچون رنگ موها را از مادر به ارث برده است.

هوش تصویری مادر واقعی نوزاد 2

آیا هوش تصویری مادر واقعی نوزاد را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 10 =

دکمه بازگشت به بالا