;
سرگرمی

جواب چیستان بسیار سخت چیه: سر در میان ابرها ،اما پاهایم روی زمین است؟

طرح کردن معما برای کودکان لحظات خوشی را برای شما و آنها فراهم می‌کند. معماها باعث خلاقیت در کودکان می‌شوند؛ بچه‌ها از ذهن خود کمک می‌گیرند و دقایقی را به فکر کردن اختصاص می‌دهند. پس از حل کردن معما نیز احساس موفقیت و پیروزی می‌کنند و حتی دیده شده که این معماها را با دوستان خود به اشتراک می‌گذارند.

چیستان بسیار سخت: سر در میان ابرها ،اما پاهایم روی زمین است که از آتش می درخشید، من نباید لمس شوم و بهشت ​​را نشان دادم هنگامی که الواح شکسته شد و رعد و برق بلند شد. من چیستم؟

 

چیستان‌ها سوالاتی هستند که با داشتن نکاتی انحرافی ذهن شخص را از جواب درست دور می‌نمایند. اگر شما هم اهل خواندن چیستان‌های جالب هستید همراه ما باشید.

.

.

.

تصویر چیستان بسیار سخت

چیستان بسیار سخت 1

آیا پاسخی برای این چیستان یافتید؟ به نظر شما چه کلمه‌ای می‌تواند همچین ویژگی‌هایی داشته باشد؟برای راهنمایی شما لازم است بگوییم که این چیستان نام مکانی است که در کتاب های مقدس ادیان یهودی،مسیحی و اسلام آورده شده است.

.

.

.

پاسخ چیستان بسیار سخت

پاسخ کوه سینا می باشد.

آیا چیستان بسیار سخت را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − چهارده =

دکمه بازگشت به بالا