;
سرگرمی

کلیپی از یک کودک با لباس چشمک زن باعث بحث و جدل شده است.

یک کودک با لباس چشمک زن: در پروازی یک کودک با لباس چشمک زن که با چراغ های پرنوری تزیین شده بود باعث شد که کل مسافرین کابین را بیدار و هوشیار نگه دارد.

در پی انتشار ویدیویی که این حادثه را نشان می دهد، درخواست هایی برای پروازهای بدون حضور کودکان مطرح شده است، زیرا مسافران آرزوی تجربه سفری آرام تر را دارند.

این کلیپ در TikTok که توسط کاربر @malecastellonn به اشتراک گذاشته شد، ابتدا مسافران را در کابین نشان میدهد، اما دوربین به تدریج فوکوس را به سمت چپ تغییر داد و نوری خیره‌کننده شبیه به یک کلوپ شبانه را نشان داد. در نهایت، توجه به کودکی جلب شد که کلاه خرگوش رنگارنگ مسحورکننده و گوش‌هایش را به سر کرده است و پدر و مادرش که همراهش بودند به طور هماهنگ به دوربین نگاه می‌کردند.

حتما ببینید: فقط یک نابغه می تواند 3 تفاوت را در صحنه حیاط مدرسه در کمتر از 12 ثانیه تشخیص دهد!

یک کودک با لباس چشمک زن

از زمان آپلود این ویدیو در TikTok بیش از 6.7 میلیون بازدید خورده است است و بسیاری از کاربران با مسافران آن پرواز ابراز همدردی می کنند. که چند نمونه نظر را در زیر برایتان آورده ایم.

یک نفر گفت: “من عقلم را از دست خواهم داد.”

فرد دیگری نوشت: “تصور کنید که سعی می کنید بخوابید و خود را در میان یک هیاهو بیابید.”

نفر سوم گفت: «امیدوارم کودک در تمام مدت پرواز کلاه خود را بر سر نداشته باشد. روشنایی می تواند بسیار زیاد باشد، و هیچ کس نمی خواهد آن را برای ساعت ها تحمل کند. حتی می‌تواند باعث ایجاد صرع در فردی شود.»

نفرچهارم اضافه کرد: “این واقعاً باعث می شود که در طول پرواز احساس ناراحتی کنم.”

یک کودک با لباس چشمک زن 1

حتی یک مهماندار هواپیما پس از تماشای ویدیو دیدگاه خود را ارائه کرد و نظر خود را در مورد این موضوع ارائه کرد. او قبول کرد که پوشیدن چنین کلاهی در محیط هواپیما نامناسب است.

من به عنوان مهماندار هواپیما، خواهش می کنم اینگونه لباس ها را کنار بگذارید. مسافران در حال تلاش برای استراحت، خواندن یا لذت بردن از یک فیلم هستند. علاوه بر این، ممکن است افراد دارای معلولیت وجود داشته باشند، و این می تواند برای آنها بسیار آزاردهنده و ناراحت کننده باشد.

این وسایل را برای خانه یا پارک های تفریحی استفاده کنید، نه در محدوده یک شیء فلزی کوچک که تا ارتفاع 8 هزار متری در هوا اوج می گیرد. برخی از افراد چشمان حساسی دارند، پس لطفاً به اطرافیان خود توجه کنید.

مطالب جالب پیشنهادی:

آیا می توانید 4 تفاوت را در 12 ثانیه تشخیص دهید؟ فقط نوابغ واقعی موفق خواهند شد!

حتما ببینید: قدیمی ترین کپسول زمان جهان در لهستان کشف شد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − هفت =

دکمه بازگشت به بالا