سرگرمی

این معما تشخیص می دهد شما جاه طلب هستید یا ساده لوح!!

سرگرمی امروز ما شامل یک تصویر است که باید با دقت به آن نگاه کنید و اولین چیزی که میبینید را بیان کنید. وب سایت گفتنی همچنین تست های جالب دیگری نیز دارد که می توانید به آن ها مراجعه کنید. حتما برای خیلی از شما جالب خواهد بود که بفهمید چقدر به ترقی و رشد اهمیت می دهید یا این که آدم ساده دلی هستید و به راحتی به دیگران اعتماد می کنید، پس حتما این تست را امتحان کن.

تست شخصیت جاه طلبی

تست شخصیت جاه طلبی: توهمات نوری یک راه سرگرم کننده برای آزمایش مغز شما هستند، اما برخی از آنها در واقع می توانند ویژگی های شخصیتی کلیدی را آشکار کنند.

در ویدئویی که توسط چارلز مریو ارسال شده است، تصویری از زنی که در کنار پنجره ایستاده است، بسته به آنچه ابتدا دیدید، معنای عمیق تری دارد.

تست شخصیت جاه طلبی: آیا اول آن زن را دیدی که به بیرون نگاه می کند یا صورتش را در پنجره؟

مریوت توضیح داد: “اگر خانمی را دیدید که ابتدا به بیرون نگاه می کند، به این معنی است که شما فردی برونگرا، جاه طلب هستید و سخت کار می کنید، زیرا می خواهید از آن فراتر بروید.”

تست شخصیت جاه طلبی

اما اگر ابتدا چهره را دیدید، ممکن است کمی بیش از حد به دیگران اعتماد کنید.

تست شخصیت جاه طلبی : به گفته مریوت، اگر ابتدا چهره را دیدید به این معنی است: “شما به مردم اهمیت زیادی می دهید، بسیار مهربان هستید، اما گاهی اوقات می توانید کمی ساده لوح باشید و به راحتی تحت تاثیر قرار بگیرید.”

تست شخصیت ساده لوحی

چند نفر به بخش نظرات رفتند تا بگویند که توهم مریوت درست است.

یکی نوشت: من چهره را دیدم و واقعا جواب درست به نظر می رسید.

دیگری نوشت: زدی تو خال!

با توجه به تستی که طراحی شده است، اگر زنی با موهای تیره را دیدید، مهارت های مشاهده ای تیز و دقت در جزئیات دارید.

از سوی دیگر، اگر اولین چیزی که دیدید چهره ای با ناحیه فک بسیار وسیع بود، به احتمال زیاد جزئیات را نادیده می گیرید و به دنبال تصویر بزرگ می روید.

براساس تجارب ۳۰ ساله‌ی دکتر کرمانی رژیم گروهی بهترین راه‌حل برای حفظ انگیزه‌ی افراد طی رژیم و رسیدن به وزن دلخواه در زمانی کوتاه هست، بیش از ۹۰ درصد افرادی که با برنافیت زیرنظر دکتر کرمانی رژیم گروهی گرفتن به وزن دلخواهشون رسیدن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − 2 =

دکمه بازگشت به بالا