سرگرمی

تست روانشناسی در نگاه اول چی دیدی؟

تشخیص تصاویر در یک نگاه و به عبارت دیگر اولین چیزی که می بینید رازهای جالبی درباره ی شما می گویند. زیرا ضمیر ناخودآگاه در این شرایط فعال می شود. زوایای پنهان در ذهن شما بسیار عالی عمل می کند. امروز در بخش سرگرمی مجله گفتنی با تست روانشناسی جالبی در خدمت شما عزیزان خواهیم بود. کافیست اولین چیزی که دیدید را ملاک قرار دهید. شما با این تست خواهید فهمید که در انجام کارها چگونه عمل می کنید؟

می توانید در اینجا ویژگی های پنهان شخصیت + اول چی دیدی ؟ را هم بخوانید.

تست روانشناسی در نگاه اول چه دیدی؟ دریابید که اخیراً باید به چه مواردی توجه کنید

هر روز کمی روانشناسی بیاموزید تا زندگی بهتری داشته باشید!

تست روانشناسی

الف. یک ماه روشن

ب- یک جفت عاشق

ج. یک لیوان پایه دار

د. دو نیش خون آشام

 

نتایج آزمون

▼ ▼ ▼ ▼

یک ماه روشن:

در هنگام مواجهه با مشکل، بیشتر عمل کنید و کمتر فکر کنید.

از انتخاب های شما می توان فهمید که شما فردی بسیار متفکر هستید و همیشه قبل از انجام کارها قبل از اجرای آنها باید به دقت فکر کنید. شما از شکست می ترسید و ذهنیتی دارید که نمی توانید از دست بدهید، بنابراین ترجیح می دهید زمان خود را صرف فکر کردن به آن کنید تا اجرای آن. شما کمی بیش از حد محتاط هستید و این در الزاماتی که برای خودتان دارید نمود پیدا می کند، همچنین فردی بسیار منضبط هستید و در برخورد با دیگران نیز به نظم و انضباط توجه می کنید. هنگام تعامل با دیگران، باعث می شود مردم احساس کنند که شما مشتاق و سخاوتمند نیستید و همچنان کمی خوددار هستید و در نتیجه شخصیت شما کند می شود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که کمتر فکر کنید و بیشتر عمل کنید که به نفع پیشرفت شما خواهد بود.

یک جفت عاشق:

عاشقان باید عملگراتر باشند.

انتخاب شما نشان دهنده این است که رابطه شما و معشوقتان کمی بیش از حد ایده آلیستی است، شاید شما در عشقی پرشور هستید و غرق در لذت داشتن همدیگر هستید، تغییرات مثبتی در احساسات و اراده افراد ایجاد خواهد شد. هر دو طرف، و شما خوش بینانه تر به اطراف خود نگاه خواهید کرد. این باعث می شود که در عشق ایده آل غوطه ور شوید و دیدن برخی از موانع در واقعیت دشوار خواهد بود.وقتی مشکل به مرور زمان پیش می آید، چون تصور قبلی از طرف مقابل بسیار عالی است، پذیرش آن از نظر روانی دشوار است. بنابراین، هنگام برخورد با عاشقان، به نگرش عمل گرایانه تر و کمتر عاشقانه های تخیلی توجه کنید. این یک آزمون برای هر دو طرف است و بیان واقعی ترین خود به پیشرفت رابطه کمک می کند.

یک لیوان پایه دار:

خیلی عمومی نباشید.

در دوره اخیر انرژی بیشتری دارید و وقت آزاد بیشتری دارید که باعث می شود تمایل بیشتری به ابراز وجود داشته باشید. البته به اصطلاح عملکرد برای نشان دادن بهترین جنبه خود به دوستانتان است، بنابراین شما مشتاق برخی مهمانی ها و شرکت در برخی فعالیت های اجتماعی خواهید بود که برای نشان دادن قدرت بیان شما مساعد است. اما مهم ترین چیزی که باید به آن توجه کنید این است که خیلی علنی نباشید از یک طرف حسادت برخی افراد را برمی انگیزد و می ترسم صدمه ببیند و از طرف دیگر تبلیغات شما ممکن است قدردانی و حمایت واقعی دیگران را برای شما به همراه نداشته باشد. بنابراین، فقط آن را به طور معمول حفظ کنید.

دو نیش خون آشام

توجه به استراحت، زندگی باید منظم باشد.

این تصویر نشان می دهد که وضعیت روانی شما نشانه هایی از فرسودگی و پوسیدگی دارد که حالت سستی است: از یک طرف به دلیل فشار بیش از حد در زندگی خود از نظر عاطفی مضطرب و سرکوب شده اید؛ از طرف دیگر به دلیل اینکه شما قانون زندگی خوبی ندارید، زمان خواب خیلی کوتاه است، غذا خوردن نامنظم و غیره. بنابراین چیزی که اخیرا باید به آن توجه کنید این است که طبق یک برنامه خوب استراحت کنید تا هم انرژی خود را بازیابید و هم سلامت جسمی تان با بار روانی آن کنار بیاید. بنابراین، هر چه با مشکلات و موانع بیشتری روبرو شوید، باید بیشتر از بدن خود مراقبت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × سه =

دکمه بازگشت به بالا