;
سرگرمی

تستی که عمیق ترین وحشت شما را نشان می دهد!

چاقوها، کرم ها، پروانه ها و سیب ها یک چیز مشترک دارند: آنها می توانند ترس های شما را آشکار کنند. دیدن یک دلقک ترسناک یا یک عنکبوت که به سمت شما می خزد ممکن است باعث شود از صندلی خود بپرید، اما ترس های خاصی در کمین ضمیر ناخودآگاه شما وجود دارند و ممکن است حتی از وجود آنها آگاه نباشید.

در تصویر پایین اول چی می بینی ؟

تست شخصیت عمیق ترین ترس

اینجا در بخش سرگرمی از مجله گفتنی، می‌خواهیم به ضمیر ناخودآگاه عمیق شما کمک کنیم تا بفهمید واقعاً از چه چیزی می‌ترسید. فقط به تصویر نگاه کنید و به اولین تصویری که ظاهر می شود توجه کنید.

پاسخ ها در پایین:

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

1. اگر پروانه را دیدید:

تصویری که می تواند عمیق ترین ترس شما را آشکار کند
می ترسی کسی بهت خیانت کنه شما تمایل بیشتری به بی اعتمادی دارید، احتمالاً به دلیل آسیب دیده شدن و طرد شدن توسط دیگران. پروانه ها همچنین می توانند نماد یک رویداد آسیب زا از دوران کودکی شما یا طرد شدن در محل کار باشند. وقتی تجربه‌ای از این دست را پشت سر می‌گذاریم و مغزمان قادر به پردازش آن نیست، زمانی که موقعیتی مشابه آن خاطره را تحریک کند، دوباره ظاهر می‌شود.

آرمی های ایرانی بخوانید: تایپ شخصیتی اعضای گروه بی تی اس (BTS): 5 نفر آنها درونگرا هستند!

2. اگر سیب را دیدید:

تصویری که می تواند عمیق ترین ترس شما را آشکار کند
اول دیدن سیب یعنی بزرگترین ترس شما مرگ است . این ممکن است یک افشاگری بزرگ نباشد زیرا همه ما از آن می ترسیم. اما مسئله این است که شما در واقع از از دست دادن یکی از نزدیکان خود می ترسید. شما فردی دوست داشتنی هستید که به دیگران اهمیت می دهید و این احتمال وجود دارد که این ترس بر اساس یک تجربه آسیب زا باشد . از دست دادن کسی در گذشته ممکن است یک زخم ماندگار در ضمیر ناخودآگاه شما باقی بگذارد.

3. اگر کرم را دیدید:

آیا تا به حال در مورد اصطلاح phasmophobia شنیده اید ؟ اگر کرم را دیدید، ممکن است ناخودآگاه از فعالیت های ماوراء الطبیعه ترس داشته باشید، مانند دیدن ارواح . مغز شما فقط با ذکر کلماتی مانند روح، جادوگر یا هر موجود فراطبیعی دیگری زنگ خطر را به صدا در می آورد. حتی اگر ذهن منطقی شما بداند که نمی‌تواند درست باشد، با افکار زودگذری که در ذهنتان هجوم می‌آورند، احساس تسخیر می‌کنید.

 

4. اگر چاقو را دیدید:

چاقوها نمادی از تهدید هستند. اگر اول آن را دیدید، ترس شما می تواند به ابتلا به یک بیماری صعب العلاج مرتبط باشد. همه ما از بیماری و پیری می ترسیم، اما این ترس به قدری در ضمیر ناخودآگاه شما ریشه دوانده است که صرف فکر کردن به آن شما را به وحشت می اندازد. اکثر افرادی که اولین بار این را می بینند یا از یک بیماری صعب العلاج می ترسند یا از مرگ ناگهانی بدون هیچ دلیل یا توضیحی می ترسند.

آیا از این ترس ریشه‌دار آگاه بودید؟ چه چیزهای دیگری شما را می ترساند؟ این تست را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید تا آنها نیز عمیق‌ترین ترس‌های خود را بهتر درک کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

دکمه بازگشت به بالا