;
سرگرمی

کدام پنجره را دوست داری؟ ببین اضطرابت چقدره؟

 

تست شخصیت پنجره و میزان اضطراب: کدام پنجره را بیشتر دوست دارید؟ یکی را انتخاب کنید و دریابید که در حال حاضر چه چیزی ذهن شما را تغییر می دهد.
شما فقط باید یک تصویر را به صورت تصادفی انتخاب کنید.

تست های شخصیت به محبوب ترین محتوا در شبکه های اجتماعی تبدیل شده اند. فقط باید پنجره ای را انتخاب کنید که بیشتر توجه شما را به خود جلب کند و خواهید فهمید که در حال حاضر چه چیزی ذهن شما را پریشان می کند. با بخش سرگرمی مجله گفتنی همراه باشید.

این تست را هم امتحان کن: چند تا رنگ می بینی؟ فقط 1 در صد مردم جهان 19 رنگ را تشخیص می دهند!

تست شخصیت پنجره و میزان اضطراب

با دقت به تصویر نگاه کنید و انتخاب کنید کدام پنجره را بیشتر دوست دارید؟

همانطور که متوجه شده اید، هر پنجره با پنجره ی دیگر متفاوت است و هر کدام حس خاصی را تداعی می کند، اما از اینکه بدانید انتخاب شما در این تست روانشناسی به شما نشان می دهد که ذهن شما در چه موقعیتی قرار دارد، شگفت زده خواهید شد،  به عبارت دیگر انتخاب شما آنچه در زمان حال شما را نگران می کند نشان می دهد. با دقت به تصویر نگاه کنید و انتخاب کنید کدام پنجره را بیشتر دوست دارید. در ادامه معنای هر یک از آنها را به شما خواهیم گفت.

همچنین ببینید: چی می بینی؟بزرگترین توانایی شما آشکار می شود!

(پاسخ تست)

 

پنجره 1( از راست بالا)_  تست شخصیت پنجره و میزان اضطراب

اگر ذهن شما روی تصویر اول متمرکز شده است، به این معنی است که شما احساس ناامیدی می کنید. شما فردی برونگرا و دوستانه هستید و این باعث می شود به افرادی که نباید اعتماد کنید. گاهی حتی باید افراد نزدیک را ناامید کنید. در بسیاری از موارد شما دوست دارید در یک جزیره خالی از سکنه زندگی کنید تا با تعداد زیادی از افراد شرور و دروغگو روبرو نشوید. متأسفانه، ندانستن اینکه به چه کسی می توانید اعتماد کنید منجر به ناامیدی اجتناب ناپذیر می شود. اما نگران نباشید، فقط به این فکر کنید که چقدر با این نوع افراد متفاوت هستید.

پنجره 2

روح شما غرق احساس پوچی است. شما قلب بزرگی دارید و همیشه مایل به کمک هستید. در واقع، اگر یکی از اطرافیان شما به دردسر بیفتد، شما همیشه اولین کسی هستید که به کمک می آیید. حالا، این بدان معنا نیست که شما مسئول حل همه چیز هستید. اما زمانی که به کمک نیاز دارید، افراد بسیار کمی قادر به پاسخگویی به هر کاری که شما برای آنها انجام دادید، هستند. شما در طرد دیگران مشکل دارید، اما باید یاد بگیرید که «نه» بگویید.

پنجره3_ تست شخصیت پنجره و میزان اضطراب

روح شما در حال زیان است. بارها و بارها به گذشته برمی‌گردی و آن لحظاتی را تجربه می‌کنی که هنوز چیزی را که الان کمبودش را داری داشته باشی. زندگی شما غرق در این واقعیت است که نمی توانید این گذشته را ترک کنید. دردی که از درون برمی خیزد در زندگی روزمره شما ردپایی به جا می گذارد و کمتر و کمتر زیبایی زندگی را متوجه می شوید. دریچه روحت را باز کن و کمی نور خورشید را به درون خود راه بده، می بینی که خاطراتت نیز رنگ های تازه ای به خود می گیرد.

پنجره 4( از راست پایین)

روح شما درگیر اضطراب است، حتی اگر در ظاهر خوب هستید. آنچه در اعماق روح شما اتفاق می افتد به سختی با کار روزانه شما سازگار است. رنجشی که احساس می کنید بسیار قوی تر از آن چیزی است که در بیرون از خود نشان می دهید، در واقع بارها و بارها به شما برمی گردد. ترس از اینکه دوباره این اتفاق بیفتد دائماً در شما وجود دارد، بنابراین نمی توانید زندگی کاملی داشته باشید. زخم ها خیلی سخت در روح شما خوب می شوند و پس از آن زخم ها باقی می مانند. سعی کنید زندگی خود را تغییر دهید زیرا تحمل درد بسیارسخت ترخواهد شد.

پنجره 5_تست شخصیت پنجره و میزان اضطراب

عدم اعتماد به نفس شما را آزار می دهد. “من به اندازه کافی خوب نیستم، به اندازه کافی زیبا نیستم، به اندازه کافی باهوش نیستم”، این را هر روز با خود تکرار می کنید و این روی زندگی شما تأثیر می گذارد. شما احساس بدی نسبت به خودتان دارید. اگر خودتان را باور نداشته باشید، نمی توانید موفق شوید. شما فردی منحصر به فرد هستید که فقط با عزت نفس ناکافی محدود شده اید.

پنجره 6 

بی حالی روحت را گرفته است.شما نمی توانید متوقف شوید، همیشه می خواهید به همه کمک کنید زیرا نمی توانید نه بگویید. شما بدون مراقبت کامل از شخصی که بیش از همه سزاوار آن است: خودتان به دویدن و عمل کردن ادامه می دهید. زندگی خودتان از بین می رود تا زمانی که ببینید چه کارهای دیگری می توانید برای دیگران انجام دهید، به چه کسانی می توانید کمک کنید و چه چیزهایی را می توانید تغییر دهید.

 

لینک های مرتبط:

آیا خجالتی هستی؟ با دیدن تصویر راز شما بر ملا می شود!

خودتو بشناس: ماهی هستی یا قلاب ماهیگیری؟

سارا محبی

سارا محبی هستم فارغ التحصیل سینما از دانشگاه علم و فرهنگ علاقه زیادی به دنیای سینما و اخبار و مطالب این حوزه دارم. دوست دارم جدیدترین اخبار مرتبط با سلبریتی ها رو دنبال کنم و اون ها رو با شما عزیزان هم به اشتراک بگذارم. سایر علایق: نوشتن، نقاشی و یوگا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 8 =

دکمه بازگشت به بالا