;
آرایش و زیباییمد و زیبایی

شناخت خانم ها از روی آرایش چگونه ممکن است؟!

شناخت خانم ها از روی آرایش: آرایش کردن بخشی از استایل خانم‌ها محسوب می‌شود، بعضی هر روز و برای هر موقعیتی از این اکسسوری استفاده می‌کنند و برخی دیگر تنها در موقعیت‌های خاص به آرایش صورت می‌پردازند.

شما جز کدام دسته هستید؟ اهل کانتورینگ و متعادل سازی با خطوط مشخص، رنگ‌های روشن و برجسته‌سازی هستید یا آرایش محو و ساده و طبیعی را ترجیح می‌دهید.

شاید جالب باشد که بدانید میزان، نوع و رنگ آرایش صورت شما تا حد بسار زیادی احساساتی را در مورد ویژگی‌های شخصیتی‌تان به دیگران منتقل خواهد کرد!

با این بخش از مد و زیبایی گفتنی همراه باشید!

شناخت خانم ها از روی آرایش

خط چشم پررنگ و رژ لب صورتی

شناخت خانم ها از روی آرایش1- آرایش غلیط

 

شناخت خانم ها از روی آرایش: گروه اول طرفداران این نوع آرایش به جزئیات اهمیت فوق‌العاده‌ای می‌دهند، تاریخ تولد اطرافیان و حتی روزهای مهم سال را به خاطر می‌سپارند، گاهی کمی تند وتیز می‌شوند. همیشه آرایشی تمیز و قرینه و چهره‌ای درخشنده دارند.

شاید بپسندید: لاغری با خرما: روش جدید کاهش وزن در دنیا

گونه‌های برافروخته، رژ لب رنگی و ابروهای مرتب

شناخت خانم ها از روی آرایش2- آرایش روزانه

 

شناخت خانم ها از روی آرایش: افرادی با این آرایش حس قوی بودن، اطمینان و زنانه‌ای از شخصیت‌شان بروز می‌دهند و کاملا مشخصی است که چنین زنانی اهل نشستن یک گوشه و خجالتی بودن نیستند. آرایش صورت این افراد همراه با حس جسارت و اعتماد به نفس و شاید تا حدودی خلاقیت است و آنها اغلب در مرکز توجه قرار دارند و پر جنب و جوش هستند.

رژ لب تیره و مژه‌های مشکی

شناخت خانم ها از روی آرایش3

 

شناخت خانم ها از روی آرایش: این ترکیب بیش از هرچیز بی‌پروایی شما را نشان می‌دهد. ترکیبی دراماتیک که قطعا چشمان هر رهگذری را تا چند دقیقه بر خود میخکوب خواهد کرد. اغلب اطرافیان شما را مهیج می‌دانند اما برخی هم حس می‌کنند مرموز هستید اما درواقع شما فردی هستید که می‌دانید دقیقا چه می‌خواهید همان طور هم زندگی می‌کنید و به نوعی آرمان‌خواهی شما باعث می‌شود آرمانی و رویایی هم به نظر برسید.

بدون هیچ آرایشی

شناخت خانم ها از روی آرایش: از نظر شخصیتی می‌توان این افراد را آرامش قبل از طوفان توصیف کرد در عین حال ممکن است دربرابر اشتباه دیگران خیلی بی تفاوت و آسان‌گیر باشند. اغلب اوقات درباره مسائل مختلف اظهار نظرهای درستی دارند و نکات جالبی می‌دانند و در میان دوستان‌ به حافظ صلح و صدای عقل معروف هستند.

مهمترین دلیل آرایش نداشتن این گروه این است که به خوبی بر زیبایی‌های طبیعی‌شان واقف هستند و اگر در موقعیتی خاص آرایش کنند مطمئنا این روند هر روز آن‌ها نخواهد شد و به استایل ساده روزمره باز خواهند گشت. ضدآفتاب، برق لب و گاهی کمی حالت‌دهنده مژه آرایش مورد پسند این افراد است.

کانتورینگ صورت و آرایش چشم تیره

شناخت خانم ها از روی آرایش4

 

شناخت خانم ها از روی آرایش: این افراد اغلب بسیار احساساتی هستند، با هر فیلم گریه می‌کنند و در تماشای کمدی با صدای بلند قهقه می‌زنند. در مواجه با چالش یا بحثی ابتدا کمی برافروخته می‌شوند. احساسات این گروه کمی بیش از معمول است و اطرافیان به خوبی این را حس می‌کنند اما بهتر است به جای کنترل احساسات و کم کردن چیزی، خودتان باشید قطعا زندگی در کنار فردی همچون شما جالب خواهد بود.

همچنین مطالب مفیدی هستند:

زیباترین رنگ موهای ضد پیری برای شاداب و براق تر نشان دادن موها!

آموزش رنگ موی روشن بدون دکلره و بدون آسیب

زیبایی در گذشته: چرا زنان برای زیبایی ابروهای خود را می تراشیدند!

5 درمان خانگی برای درمان جوش صورت در بارداری: صورتتو نشور!

ماسک صورت جلبک بزنید اگر می خواهید پوستتان از نو احیا شود!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + پنج =

دکمه بازگشت به بالا