;
سبک زندگیمهارت های زندگی

آدم فضایی ها وجود دارند؟ اجساد آدم فضایی ها در زمین پیدا شد!

آدم فضایی ها این روزها باعث جنجال بزرگ در دنیا شده اند، از طرفی کنگره عجیب آمریکا توانسته است نظرات کاربران بسیاری را جلب کند. همه چیز از مراجعه یک افسر اطلاعاتی و دو خلبان آمریکایی، به این کنگره شروع شد. در ادامه همراه مجله گفتنی باشید تا در اینباره بیشتر بخوانیم.

آیا آدم فضایی وجود دارد؟

مسئله ای که این روزها ذهن افراد بسیاری را درگیر کرده است، وجود یا عدم وجود آدم فضایی است، به منظور اطمینان از این موضوع بهتر است به جلسه کنگره آمریکا سر بزنیم. افردی که در بالا به آن ها اشاره شد، پیش از این کنگره بارها در مورد وجود آدم های فضایی و یا فرازمینی ها در رسانه های مختلف صحبت کرده بودند. اما این بار در یک جلسه رسمی آن را مطرح کردند همین امر باعث جنجالی شدن این موضوع شد.

کنگره آمریکا درباره وجود یوفوها

در این کنگره افسر اطلاعاتی به نام دیوید گراش مطرح کرده است که آمریکا در محل برخورد یوفوها به زمین توانسته است اجساد آدم فضایی و یا به طور دقیق تر مواد بیولوژیکی از این موجودات را پیدا کنند. این جلسه به دلیل عمومی بودن اطلاعات بیشتری را به دست مردم نرسانده است و همچنان اطلاعات بیشتری در این مورد وجود ندارد. سایت های معتبر خبری در آمریکا این اطلاعات را ارائه کرده اند، این شواهد نشان می دهد که آمریکا اطلاعاتی در مورد وجود و یا عدم وجود آدم فضایی ها به دست آورده است و آن را از جهان پنهان کرده است. البته این در حد، حدس و گمان است و ادله ای مبنی بر اثبات این امر وجود ندارد.

مدارک موجود از وجود آدم فضایی ها بر روی زمین

همان طور که بیان شد، پیش از این نیز ادعاهایی در این مورد ارائه شده بود و در رسانه ها به انتشار رسید، این بار هم در کنگره آمریکا مدرکی برای اثبات ارائه نشده است و یا اگر هم مدرکی وجود داشته باشد از آن خبری درج نکردند. با این حال این کنگره هم نتوانست برای مردم قطعیت وجود یوفوها را به اثبات برساند و همه چیز در هاله ای از ابهام باقی ماند.

با این حال ادعای دیگری در این مورد، در جلسه مطرح کرد. ادعا این بود که قبلا آمریکا چندین دهه را برای جمع آوری اطلاعات و مهندسی معکوس فرازمینی ها صرف کرده است. از طرفی از این اطلاع داشت که بسیاری از افراد را می شناسد که در مورد افشاگری در مورد وجود آدم فضایی ها و بشقاب پرنده ها، مورد آسیب قرار گرفته اند. همه این موارد در حد ادعا بود و مدرکی برای اثبات آن، تا به امروز ارائه نشده است.

حقیقت یا دروغ وجود فرازمینی ها بر روی زمین

گراش پیش از این به این امر اشاره کرده بود که یک سفینه بزرگ از آدم فضایی ها در اختیار آمریکا قرار داده است. در این جلسه عینی و عمومی سوگند یاد کرده بود و باید عین حقیقت را بیان می کرد، از این رو حاضر به بحث در این مورد نشد و بیان کرد به دلیل مسائل امنیتی نمی تواند اطلاعاتی در این مورد داشته باشد.

شاهدان دیگر برای وجود آدم فضایی روی زمین

علاوه بر گراش، دیوید فریور یکی از اعضای سابق نیروی دریایی شاهد برخورد عجیب هواپیما با یک شیء بوده است. که این ادعا در این جلسه مطح شد. که تصاویری در این مورد ارائه کرده است که چند سال پیش موجب جنجالی دیگر بوده است.

رایان گریوز شاهد دیگری بود، که در جلسات مختلف از وجود آدم فضایی بر روی زمین اطلاع داده است. رایان گریوز یک خلبان باز نشسته است که اعلام کرد در سال های متوالی کارش، در سواحل اقیانوس اطلس بارها و بارها به اشیاء فرا زمینی برخورد داشته است که حدس می زند این اشیاء نشان دهنده وجود آدم فضایی بر روی زمین باشد.

اما سوال این جاست که اگر آدم فضایی ها وجود دارند چرا بر روی زمین نمی آیند؟ و سوال دیگری که ممکن است ذهن افراد زیادی را درگیر کرده باشد این است که اصلا چرا آدم های فضایی به زمین می آیند؟ اگر بخواهید در مورد یوفو ها و عجایبی از این دست برای شما مطلب منتشر کنم، حتما برای من کامنت کنید. سوالات دیگر خود را در مورد آدم فضایی ها با ما در میان بگذارید با شما در ارتباط خواهم بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 6 =

دکمه بازگشت به بالا