;
رابطه و ازدواجسبک زندگی

ازدواج با اختلاف سنی: پسر مالزیایی 22 ساله برای خانوم معلم 48 ساله اش سنگ تمام گذاشت!

“محمد دانیال احمدعلی”، برای اولین بار در سال 2016 با همسر خود، “جمیله محد”، در کلاس درس ملاقات کرد، زیرا این زن معلم او در دبیرستان بود. در گذشته هیچ چیز عاشقانه ای در رابطه آنها وجود نداشت، اگرچه این جوان 22 ساله، رفتار دلسوزانه جمیله به دانش آموزان را به خوبی به یاد می آورد. تماس این دو در آن زمان در حد یک تماس معمولی معلم و شاگرد بود تا اینکه محمد به طور اتفاقی مجبور شد به دفتر مدرسه برود و با معلم سابقش دیدار کند.

از آن زمان محمد بیشتر و بیشتر به جمیله توجه کرد. او در آن سال برای او پیامی برای تولد فرستاد اما جمیله به دلیل سن و فاصله سنی که 26 سال بود، درخواستش را رد کرد.

فاصله سنی یک عدد ساده میان آن دو بود و محمد نگذاشت این عدد ساده مانع عشق شود. محمد دانیال احمدعلی به New Straits Times گفت: «از آنجایی که آدرس او را نمی دانستم، به دنبال او رفتم. سرنوشت به من کمک کرد تا خانه او را پیدا کنم.»

همچنین بخوانید: 7 رفتار زنانه جذاب از نظر آقایان که مثل آهنربا جذبشان می کند!

ازدواج با اختلاف سنی 1: پسر مالزیایی و همسرش

علیرغم رد دائم جمیله، محمد اصرار کرد و در نهایت معلم سابقش درخواتس او را پذیرفت. با رضایت خانواده‌هایشان، آنها قصد داشتند در سال 2019 ازدواج کنند اما به دلیل کووید-19 مجبور شدند عروسی را تا سال 2021 به تعویق بیندازند. سرانجام آنها در مسجد جامک بندرکوتا تینگی در یک مراسم کوچک با حضور خانواده و دوستان ازدواج کردند.

محمد 22 ساله گفت: «سن فقط یک عدد است و من تمام تلاشم را می کنم تا مسئولیت های یک شوهر را به دوش بکشم.»

جمیله موحد، در سال 2007 از همسر اول خود طلاق گرفت و از آن زمان به جای رابطه عاشقانه، بر کار خود تمرکز کرده بود. این زن 48 ساله گفت: «شوهرم با اعتماد به نفس نزد من می آید. او بسیار جدی است و رابطه ما را با خانواده اش پنهان نمی کند. این نیز یکی از دلایلی است که من پیشنهاد او را قبول کردم.»

محمد که در یک کارخانه کار می کند، خود را خوش شانس می داند که با زن رویاهایش ازدواج کرده است و واقعاً به 26 سال بین خود و جمیله اهمیت نمی دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا