;
سبک زندگیمهارت های زندگی

بامزه ترین عکس دنیا که جهانی شد! ماجرایش را می دانید؟

بامزه ترین عکس دنیا: خلاقیت به عنوان یک نیاز عالیه بشری در تمام ابعاد زندگی او مطرح است و عبارت است از تحولات دامنه دار و جهشی در فکر و اندیشه انسان.

در بخش سبک زندگی از سری مطالب مهارت های زندگی شما خوبان را به دیدن 3 عکس خنده دار از خلاقیت ها و ابتکارات خلاقانه مردم در شبکه های اجتماعی دعوت می کنیم. با مجله گفتنی همراه باشید.

این هم جالبه: ترفند فوری براق کردن سینک آشپزخانه + تهیه یک تمیز کننده طبیعی در منزل

 

این 3 عکس جزو خلاقانه ترین عکس ها دست به دست در فضای مجازی چرخیده اند. به نظرتان جالب است؟

بامزه ترین عکس دنیا:

عکس اول: یک مرد صورتش را رو به آسمان برده و از نمای پایین از ریش خود عکس گرفته. این تصویر باعث خنده مردم شد چون چندین ثانیه طول کشید تا متوجه آن شوند!

بامزه-ترین-عکس-دنیا-عکس1

این هم جالبه: 14 تمرینات افزایش هوش که کمک می کند تا باهوش تر شوید!

بامزه ترین عکس دنیا:

عکس دوم: یک دختر گوشواره هایی شبیه به لوستر درست کرده است. مردم پس از دیدن این عکس در به در دنبال خریدن چنین گوشواره هایی بودند. اما هنوز کسی در بازار آن ها را پیدا نکرده. شما چطور؟ آیا چنین گوشواره ای دیده اید؟

بامزه-ترین-عکس-دنیا-عکس2

این هم جالبه: آموزش ساخت دستبند دیزی در خانه | ساده و آسان

بامزه ترین عکس دنیا:

و در نهایت عکس سوم: این عکس عجیب که در میان مردم دست به دست می شود باعث خنده و تعجب همگان شده. چرا این پسر چنین لباسی برای فارغ التحصیلی اش پوشیده؟! ماجرا این است:

یک دانشجوی دامپزشکی تصمیم گرفت برای مراسم فارغ التحصیلی اش لباس خلاقانه بپوشد. او با این کار به شدت سوژه شده. بعضی ها او را مسخره کردند و گفتند کمال همنشینی با حیوانات در او اثر کرده! با این حال بسیاری از دانشجویان با حسرت گفتند کاش ما هم می توانستیم چنین خاطرات بامزه ای ثبت کنیم.

بامزه-ترین-عکس-دنیا-عکس3

 

اگر دانشجو هستید بگویید چه ایده های خلاقانه ای برای فارغ التحصیلی به ذهنتان می رسد؟! آیا شما هم مثل این دانشجو می توانید بامزه عکس بگیرید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 4 =

دکمه بازگشت به بالا