;
سبک زندگیمهارت های زندگی

بد شانسی: 7 چیز که وجودشان در خانه باعث بدشانسی می شود!

بد شانسی: در زمینه خانه و فضاهای زندگی، چیزهای خاص، انرژی منفی را در خود جای می دهند. بنابراین، شما باید این اشیاء را از خانه خود حذف کنید تا فضای مثبت ایجاد کنید و اطمینان حاصل کنید که محیط زندگی شما برای رفاه و خوشبختی مناسب است. در بخش سبک زندگی از سری مطالب مهارت های زندگی 7 چیز که وجودشان در خانه باعث بدشانسی می شود را بشناسید؛ با مجله گفتنی همراه باشید.

این مطلب هم جالبه: ترفند جالب برای تمیز کردن شیشه های پنجره که دم عید به کارت میاد!

بد شانسی: 7 چیز که وجودشان در خانه باعث بدشانسی می شود

1-چیزهای شکسته و بد شانسی

اقلام شکسته مانند آینه های ترک خورده، میزهای شکسته، یا اشیاء آسیب دیده، حامل انرژی مختل شده هستند که می تواند مانع از جریان روان انرژی مثبت (چی) در یک فضا شود. این انرژی راکد ممکن است موانع یا چالش هایی را در زندگی جذب کند.

2-ساعت شکسته

بد شانسی، ساعت‌ها ابزارهای زمان‌دار هستند که حرکت، پیشرفت و جریان مداوم زمان را نشان می‌دهند. نگه داشتن ساعت شکسته نشان دهنده اختلال در این جریان یا یک فال بد است که به طور بالقوه منجر به احساس گیر افتادن یا راکد شدن در مرحله فعلی زندگی شما می شود.

بد شانسی و ساعت شکسته

3-گیاهان خشک یا مصنوعی

بد شانسی، شما از قرار دادن گیاهان مرده یا خشک شده در خانه منع می شوید، زیرا آنها انرژی راکد و منفی را به همراه دارند. در عوض، گیاهانی پررونق و سالم را جایگزین کنید تا محیطی پر جنب و جوش را برای ترویج جریان انرژی مثبت و افزایش هماهنگی کلی فضا پرورش دهید.

گیاهان مرده یا خشک شده با انرژی ای مرتبط هستند که راکد است. آنها می توانند نمادی از کمبود نشاط و رشد باشند که برای یک فضای زندگی متعادل و خوش یمن مناسب نیست. بنابراین، حذف گیاهان مرده یا خشک شده از خانه و جایگزینی آنها با گیاهان سالم و شکوفا توصیه می شود.

گیاهان خشک و بدشانسی

4- تقویم قدیمی و بد شانسی

مانند اصل یک ساعت، تقویم نیز ابزاری برای به روز نگه داشتن شما در تاریخ است. از این رو، یک تقویم قدیمی نشان دهنده گذشته است و می تواند نمادی از گیر افتادن در زمان یا ناتوانی در حرکت به جلو باشد. نگه داشتن یک تقویم قدیمی می تواند به عنوان نگه داشتن انرژی ها و خاطرات قدیمی تلقی شود که ممکن است مانع پیشرفت و فرصت های تازه وارد زندگی شما شود. از سوی دیگر، نمایش یک تقویم فعلی به معنای حضور در زمان حال و باز بودن برای احتمالات جدید است، بنابراین جایگزین کردن تقویم قدیمی با تقویم جدید در ابتدای هر سال بهترین کار خواهد بود.

این هم مفیده: 14 هدیه نوروز برای تازه عروس: برای تازه عروس چی بخریم بهتره؟

تقویم سالانه

5-گیاهان خاردار

بد شانسی، گیاهان خاردار مانند کاکتوس ها با سوزن های تیز یا خار می توانند انرژی خصمانه یا تهاجمی تولید کنند. در نتیجه، آنها می توانند محیطی را ایجاد کنند که احساس خصومت یا ناخوشایندی داشته باشد و جریان انرژی مثبت در خانه را مختل کند. بنابراین، برخی از اساتید فنگ شویی توصیه می‌کنند از داشتن چنین گیاهانی در داخل خانه خودداری کنید، زیرا می‌توانند انرژی ناسازگاری را ایجاد کنند و مانع از گردش انرژی “چی” شوند. در عوض، بهتر است گیاهانی با برگ‌های نرم و گرد انتخاب کنید که به تقویت انرژی ملایم‌تر و پرورش‌دهنده‌تر در فضای زندگی کمک می‌کند.

6-مجسمه های مذهبی از منبع نامعلوم

بد شانسی، نمایش مجسمه های مذهبی یا اشیاء مقدس با منابع ناشناخته در خانه می تواند انرژی ها یا ارواح منفی را جذب کند. بنابراین، در هنگام دستیابی به مجسمه های مذهبی یا اقلام مقدس، باید صحت و منشأ آنها را در نظر گرفت. اشیایی با منشاء نامشخص ممکن است انرژی های ناشناخته ای به آنها متصل باشند و ممکن است خطر دعوت ناخواسته انرژی های ناخواسته یا متضاد به فضای زندگی شما وجود داشته باشد.

این هم مفیده: جذب امواج وای فای با گیاه: برای سال نو از این گیاهان بخرید!

7-نقاشی با معنای منفی و ناخوشایند

نقاشی غمناک

بد شانسی، اگر قصد دارید نقاشی ها را در خانه خود نگه دارید، آثار هنری می توانند به طور قابل توجهی بر انرژی (چی) تأثیر بگذارند. به عنوان مثال، آثار هنری با معانی منفی، مانند صحنه های خشونت، غم و اندوه یا تصاویر ناراحت کننده، می توانند انرژی منفی را وارد فضای زندگی شما کنند. ممکن است احساس ناراحتی، اندوه یا اضطراب را برانگیزد و جریان هماهنگ انرژی در خانه را مختل کند.

آثار هنری را انتخاب کنید که دارای ویژگی‌های نشاط‌آور و شادی‌بخش باشد تا فضای مثبت و متعادلی را ایجاد کند. هنر با مناظر آرام، رنگ‌های پر جنب و جوش، یا بازنمایی هارمونی و فراوانی می‌تواند فضای کلی را بهبود بخشد و حس آرامش و رفاه را ایجاد کند.

 

این هم مفیده: 10 رفتارهای جذاب کننده: این کارها شما را دوست داشتنی می کنند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 16 =

دکمه بازگشت به بالا