;
سبک زندگیمهارت های زندگی

ترفند پول گرفتن از شوهر خسیس: یه زن با سیاست، چطوری از شوهرش پول می گیره؟

ترفند پول گرفتن از شوهر خسیس: تلاش و ممارست برای تأمین رفاه زن در خانواده یکی از تکالیف مهم همسر بوده و مرد موظف است کلیه مخارج زن از خوراک، پوشاک، دارو، درمان و… را فراهم کند. خانم ها باید همسر خود را درک کرده و اگر او در موقعیت مالی مناسبی قرار ندارد، از او درخواست پول نکنند.

ترفند پول گرفتن از شوهر خسیس

همچنین در صورت شاغل بودن در تامین نیازهای خانواده به همسر کمک کنند تا دچار مشکلات مالی نشود. در این بخش از سبک زندگی از سری مطالب مهارت های زندگی ترفندهایی برای پول گرفتن از همسر را ارائه خواهیم داد تا بتوانید از خسیس ترین مردها هم پول بگیرید! با مجله گفتنی همراه باشید.

این هم جالبه: عیب و ایراد های خوب: 7 عیب که شما رو دوست داشتنی تر می کنند!

با همسرتان به خرید بروید

ترفند پول گرفتن از شوهر خسیس: از همان دوران عقد یا نامزدی با همسر خود به خرید بروید تا در جریان قیمت‌ها قرار گیرد، این گونه او درک بهتری از قیمت‌ها داشته و شما راحت‌تر می‌توانید از او درخواست پول کنید.

از دوران نامزدی از همسر پول بگیرید

عادت پول گرفتن از همسر را از همان ابتدا برای او جا بیندازید. در دوران نامزدی برای برخی از نیازهایتان از همسرتان پول بگیرید تا او متوجه شود که شما نیازهایی داشته و احتیاج به پول دارید. برخی از زنان به لباس‌ها، غذا و تفریحات خود اهمیت نمی‌دهند و این رفتار باعث می‌شود که همسرشان به عدم پرداخت هزینه‌ها عادت کند.

لیست بنویسید

لیستی از هزینه های شخصی سالانه خود را تهیه نموده و به همسرتان بدهید تا در جریان باشد که شما هم به جز خرج منزل احتیاجاتی نیز دارید.

ترفند پول گرفتن از شوهر خسیس2

این هم جالبه: 4 تکنیک شناخت دیگران: با این راهکارهای ساده می‌توانید به راحتی اطرافیانتان را بشناسید!

کمی عشوه و دلبری را چاشنی کارهایتان سازید

ترفند پول گرفتن از شوهر خسیس: اگر همسر شما جز آن دسته آقایانی است که به سختی پول می‌دهد، در زمان و فرصت مناسب که مطمئن هستید او در وضعیت مالی خوبی قرار دارد، با کمی عشق و دلبری درخواست پول نمایید مثلاً بگویید آهای آقای شوهر جان این ماه با چقدر پول میخوای خانم خوشگلتو سورپرایز کنی؟

مقدار درخواست پول را مشخص نکنید

هنگام درخواست وجه نقد از همسرتان بهتر است مقدار آن را مشخص نکنید. و زمانی که او از شما مقدار را سوال نمود بگویید هر چقدر که دوست داری این گونه حتماً دست و دل بازتر عمل خواهد کرد.

خجالت نکشید

ترفند پول گرفتن از شوهر خسیس: برخی از خانم ها برای دریافت پول از همسرشان خجالت می کشند اما بهتر است از همان ابتدا بدون هیچ خجالتی حتی اگر شاغل هستید، از همسرتان درخواست پول کنید، در غیر اینصورت در زندگی چار مشکل خواهید شد.

ترفند پول گرفتن از شوهر خسیس3

نشان دهید که پولتان را خرج چه کاری می کنید

ترفند پول گرفتن از شوهر خسیس: اگر همسرتان دریابد که پولی که به شما می دهد، دائم خرج چیزهای بیهوده می کنید، به مرور زمان با بهانه های مختلف دیگر خرج شما نخواهد کرد، از ولخرجی دست بکشید و گاهی با پول های همسرتان چیزی بخرید که او دوست دارد.

ناگهانی درخواست پول نکنید

یک ترفند برای گرفتن پول از همسر، این است که از او یک دفعه و ناگهانی درخواست پول نکنید بلکه بهتر است بگویید که مثلا فلان چیز را دیده ام و خیلی دوست دارم بخرم.

از ترفندهای غیرمستقیم استفاده نکنید

ترفند پول گرفتن از شوهر خسیس: اگر همسر شما جزو کسانی است که با ترفندهای غیرمستقیم متوجه درخواست پول از طرف شما نمی شود، حتما از روش مستقیم استفاده کرده و خواسته خود را صریح و شفاف بیان کنید.

برای همسرتان انگیزه ایجاد کنید

ترفند پول گرفتن از شوهر خسیس: اگر شاغل هستید و در تامین نیازهای خانواده مشارکت دارید، به او بگویید که خودتان نیز بخشی از هزینه‌ها را پوشش داده و می‌خواهید او هم کمک کند تا مبلغ مورد نیاز را تامین کنید.

دلایل و توضیحات به همسر، باعث می‌شود تا درک بهتری از نیازهای شما داشته باشد و احتمالاً بهتر بفهمد که چرا پول برای شما مهم است. همچنین این روش باعث می‌شود که احساس کند که مشارکتی در تامین نیازهای خانواده دارد و انگیزه بیشتری برای کمک به شما در جمع‌آوری مبلغ مورد نیاز پیدا کند.

در هر موقعیتی پول نخواهید

ترفند پول گرفتن از شوهر خسیس: نباید سوءاستفاده کنید و همسرتان را به عنوان یک منبع مالی مداوم مورد استفاده قرار دهید. به موقعیت مالی همسر خود احترام بگذارید و برنامه‌ریزی مالی مشترکی را در نظر بگیرید.

 

این مطالب هم جالبن:

۸ نشانه‌های افراد دروغگو که قصد فریب شما را دارند!

سارا محبی

سارا محبی هستم فارغ التحصیل سینما از دانشگاه علم و فرهنگ علاقه زیادی به دنیای سینما و اخبار و مطالب این حوزه دارم. دوست دارم جدیدترین اخبار مرتبط با سلبریتی ها رو دنبال کنم و اون ها رو با شما عزیزان هم به اشتراک بگذارم. سایر علایق: نوشتن، نقاشی و یوگا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا