;
سبک زندگیمهارت های زندگی

اگر مجبور شوید کدام مسیر تاریک را انتخاب می کنید: تستی که شوکه می شوید!

تست روانشناسی مسیر تاریک: به کمک 6 تصویری که نشان دهنده جاده‌های باریک و ترسناکی هستند، می‌توانید شخصیت خود را شناسایی کنید. رویکردهای روانشناسی شبیه این تصاویر اغلب به تحلیل‌های سریع برای مسائل پیچیده ختم می‌شوند. این روش‌ها بسیاری از افراد را به‌سمت خود جلب می‌کنند. به ویژه آن‌هایی که به دنبال حال خوب هستند.

به تصاویر زیر با دقت نگاه کنید، کدام یک از مسیرهای زیر برای شما هراس بیشتری دارد؟

تست روانشناسی مسیر تاریک

نتایج تست روانشناسی مسیر تاریک در پایین صفحه:

.

.

.

.

.

.

.

مسیر A

شما فردی هستید که همواره اعتماد به دیگران برای تان مسئله‌ی سختی می‌باشد؛ بنابراین اغلب اوقات احساسات تان را در خود نگه می‌دارید و این موضوع باعث می‌شود که به لحاظ روحی همیشه احساس تنهایی داشته باشید.

مسیر B را انتخاب می‌کنم. به شدت از تنهایی گریزان می‌باشید که این موضوع سبب می‌شود که همواره احتیاج به عشق و فردی دیگر داشته باشید. از سوی دیگر از بی فایده بودن در جمع هراس دارید بنابراین همیشه در جمع‌های خودتان سعی می‌کنید که مفید واقع شوید تا مبادا از سوی دیگران مورد انتقاد قرار بگیرید.

مسیر C

در زندگی فردی با پشتکار و پرتلاش به نظر می‌رسید از سوی دیگر انسانی همواره سرشار از عشق و محبت می‌باشید که این ویژگی‌ها سبب می‌گردد در زندگی فردی شاد و موفق به نظر برسید.

مسیر D

شما فردی درون گرا هستید که این مساله سبب می‌گردد تا در بیشتر مواقع از دوستان و همکاران خود فاصله بگیرید. در هر صورت گرچه قطع ارتباط با دنیای بیرون یکی از ویژگی‌های ظاهری شما می‌باشد. اما باید آگاه باشید که ارتباط با اطرافیان تان کیفیت زندگی شما را بهبود می‌بخشد.

مسیر E

شما در زندگی تان به شدت در پی این موضوع هستید که هدف از زندگی کردن را دریابید و از سوی دیگر همواره علاقمند هستید که زمانی که به اهداف خود در زندگی می‌رسید برای تحلیل آن زمان خاصی را صرف کنید. در نهایت چیزی که همواره شما را میترساند عدم آگاهی نسبت به خود و زندگی تان است.

مسیر F

شما فردی با احساسات مثبت و اعتماد به نفس بالا می‌باشید؛ بنابراین همواره در زندگی به دنبال چیزی هستید که از آن لذت می‌برید. همچنین به شدت خواهان آزادی هستید و هیچ گونه علاقه‌ای به محدود بودن ندارید.

مسیر G

شما فردی آرام و ثابت قدم هستید که این ویژگی‌های فردی باعث می‌شود که هر لحظه با هر قدم به مسیر و اهداف خود نزدیک‌تر شوید.

مسیر H

در زندگی به خاطر اتفاقات ناگواری که در گذشته برای تان رخ داده است همواره تا حدودی زیادی از گذشته خود می‌ترسید؛ بنابراین هر لحظه بر این باور هستید که در زندگی ممکن است همواره دچار شکست شوید، اما شما باید آگاهانه خودتان را از گذشته بیرون بکشید و احساسات منفی‌ای که نسبت به آن دارید را از بین ببرید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا