;
سبک زندگیمهارت های زندگی

جذب امواج وای فای با گیاه: برای سال نو از این گیاهان بخرید!

جذب امواج وای فای با گیاه: معمولاً یکی از راه هایی که به افراد توصیه می شود تا بتوانند آسیب موجود از اشعه های جذب شده را در خانه کاهش دهند، استفاده از گل و گیاه می باشد. نگهداشتن این گیاهان در منزل به شما کمک می کند که احساس انرژی بیشتری داشته باشید، سطح اضطراب خود را کاهش دهید و کمتر به بیماری هایی مثل سردرد مبتلا شوید که اغلب به خاطر جذب اشعه است.

پس اگر شما هم از آن دسته کسانی هستید که دوست دارید اشعات مضر را در خانه خود از بین ببرید، بهتر است که از این گیاهان استفاده کنید. در بخش سبک زندگی از سری مطالب مهارت های زندگی گیاهانی را به شما معرفی می کنیم که به جذب امواج وای فای با گیاه معروفند. با مجله گفتنی همراه باشید.

این هم جالبه: 3 ترفند تمیز کردن بطری آب و قمقمه

جذب امواج وای فای با گیاه

به کمک گیاهان زیر می توانید امواج وای فای را از منزل دور کنیم:

گیاه مار: جذب امواج وای فای با گیاه

جذب امواج وای فای با گیاه1

 

جذب امواج وای فای با گیاه، گیاه مار به گیاه زبان مادرشوهر نیز معروف است و نیز یکی دیگر از انواع تاثیرگذار در جذب اشعه های تولید شده از کامپیوتر می باشد . بهتر است این گیاه را نزدیک کامپیوتر خود قرار دهید و یا آن را نزدیک منابع الکتریکی دیگر بگذارید . آن ها همچنین گاز کربن دی اکسید را به خوبی به اکسیژن تبدیل می کنند و باعث پاک کردن هوا و ریه های قدرتمند در افراد خواهند شد.

ظاهر زیبای آن ها می تواند برای هر اتاقی مناسب باشد و در انواع گلدان ها زیبا به نظر می آیند . گیاه مار همانند گیاه کاکتوس نیز به آب دادن زیاد نیاز ندارد . فقط باید هر هفته خاک آن را چک کنید که خشک نشده باشد.

مراقب باشید که بیش از حد داخل این گیاه آب نریزید، مخصوصا اگر هوا سرد است . البته باید برگ های این گیاه را مرطوب نگه دارید و مراقب باشید که باعث پوسیدگی آنها نشوید . می توانید آن را نزدیگ تلویزیون، کامپیوتر یا هر وسیله الکترونیکی دیگر قرار دهید تا اشعه های مضر را به خود جذب کند.

این هم جالبه: 10 راهکار آسان برای رسوب زدایی کتری و سماور

کاکتوس: جذب امواج وای فای با گیاه

جذب امواج وای فای با گیاه2

جذب امواج وای فای با گیاه، کاکتوس ها یکی از بهترین جذب کننده های اشعه مضر و عمقی می باشند . آن ها معمولاً برای جذب اشعه های تولید شده از طریق کامپیوتر عالی هستند و گیاهانی متناسب برای محیط کار و داخل منزل محسوب می شوند.

آنها حتی اشعه های موجود را از تلفن همراه به خود جذب می کنند . بنابراین شما را از طیف وسیعی از بیماری ها محفوظ نگه می دارند . از طرفی این گیاهان به راحتی قابل استفاده هستند و لازم نیست که هر روز به آن ها آب بدهید . فقط کافی است که خاک آنها را مرطوب نگه دارید.

کاکتوس ها باید نور کافی داشته باشند و در یک محیط نسبتاً گرم قرار بگیرند . اگر آب و هوای منطقه شما سرد است، بهتر است که این گیاهان را نزدیک پنجره قرار ندهید اما در هر حالت باید جای آن نور کافی داشته باشد.

بهترین مکان آنجا است که گیاه را در زیر پنجره ، مستقیماً موازی با کامپیوتر خود قرار دهید تا اشعات مضر را به خوبی جذب کند . کاکتوس اشکال متنوعی دارد و می توانید برای اتاق خود انواع مختلفی از آن را انتخاب کنید.

تقریباً 2000 نوع کاکتوس در جهان وجود دارد که می تواند با دیزاین ها، رنگ ها ، اشکال و سایزهای متنوع به فروش برسد . کاکتوس ها مدت زمان زیادی زندگی می کنند و برای سالم نگه داشتن آنها نیاز به کار شاقی ندارید.

این هم جالبه: 5 سنت های مردم ژاپن که عمرشان را طولانی می کند

گیاه عنکبوتی: جذب امواج وای فای با گیاه

گیاه عنکبوتی
جذب امواج وای فای با گیاه عنکبوتی

جذب امواج وای فای با گیاه، این گیاه ظاهری شبیه به گیاه مار دارد . برگ های آنها نیز نسبتاً صاف می باشد . این گیاه تنها آلودگی ها را به خود جذب می کند و هوای محیط خانه را تمیز نگه می دارد و می تواند گازهای مضر را نیز از بین ببرد و همچنین در جذب اشعه تولید شده از طریق لوازم الکترونیکی نیز بسیار مفید است . گیاه عنکبوتی معمولاً به مراقبت خیلی حساسی نیاز ندارد و مانند گیاه مار می تواند در نور غیر مستقیم و داخل خانه رشد عالی داشته باشد.

نور بیش از حد زیاد و گرمای بالا برای این گیاه مضر است و باعث سوختن برگ هایش خواهد شد ، بنابراین حتماً گیاه را در محیطی قرار دهید که به اندازه کافی نور غیر مستقیم دریافت کنند . این گیاهان در دمای بین 55 تا 80 درجه فارنهایت دوام خوبی خواهند داشت.

این گیاهان بعد از گل دادن، کاملا به یک گیاه با ظاهر متفاوت تبدیل می شوند که معمولاً بعد از بزرگ شدن باید گلدان آن را عوض کنید. استفاده از گیاه عنکبوتی یکی از به صرفه ترین راه ها برای از بین بردن اثرات مضر در داخل خانه می باشد.

گیاه برگ بتل: جذب امواج وای فای با گیاه

گیاه بتل

جذب امواج وای فای با گیاه، برگ بتل یکی از زیباترین گیاهان داخل خانه محسوب می شود که مراقبت از آن نیز سخت نیست. علاوه بر ظاهر زیبا توانایی جذب امواج الکترونیکی را نیز دارد، زیرا دارای خواص هیدروکسیل و سوپر اکسید می باشد و می تواند اشعه ها را از داخل هوا حذف کند. علاوه بر آن گازهای مضر را نیز به خود جذب می کند و هوای محیط داخل خانه و محل کار را کاملاً برای تنفس مطبوع می سازد.

این گیاه را می توان به راحتی در باغچه یا بالکن پرورش داد و یا آن را داخل گلدان در محیط داخل منزل نگه داشت. اگر می خواهید که از خواص این گیاه خود بهره مند شوید، باید آن را داخل خانه در کنار لوازم الکترونیکی نگه دارید. مراقبت از این گیاه از سه نوع قبلی کمی پیچیده تر است و به آب دادن منظم نیاز دارد و هر روز باید خاک آن را چک کنید.

اگر خاک این گیاه خشک شد ، باید به طور کامل به آنها آب بدهید و هر چند دقیقه یک بار آن را چک کنید تا آب را به خوبی جذب کرده باشد و در نتیجه خاک آن باید یک رطوبت پایدار داشته باشد . نوری که به آن می رسد، باید جانبی باشد تا خطر سوختگی برگ ها از بین برود . اگر اتاق شما بیش از حد آفتابی است، گلدان را به محیط مطلوب تر از لحاظ نور منتقل کنید.

گل لوتوس: جذب امواج وای فای با گیاه

گل لوتوس

لوتوس نیز شبیه گیاهان قلبی می باشد اما بیولوژی متفاوتی دارد و به خوبی اشعات مضر را به خود جذب می کند . میزان جذب کنندگی آن مربوط به سایزش می باشد . همچنین یکی از موثرترین گیاهان در این امر محسوب می شود . بهتر است که آن را در کنار کامپیوتر و دیگر لوازم الکتریکی قرار دهید.

چه چیز بهتر از اینکه یک گیاه زیبا در خانه داشته باشید و در کنار آن اشعات مضر را نیز از بین ببرید. این گیاه همچنین مراقبت راحتی دارد و نیاز به نور کمی دارد و زیاد آب نمی خورد . بنابراین حتی در روزهای ابری نیز می توان به راحتی از آن مراقبت کرد.

به همین دلیل آب به خوبی در آن نگه داشته می شود و فقط نیاز دارد که هر دو الی سه روز یکبار به آن آب دهید. گیاهان لوتوس از لحاظ قیمت نیز به صرفه هستند و می توان تعداد زیادی از آن ها را در قسمت های مختلف خانه قرار داد و معمولا در هر مکانی جا نمی شوند.

گیاه آلوئه ورا: جذب امواج وای فای با گیاه

گیاه آلوئه ورا

جذب امواج وای فای با گیاه، این گیاه خواص دارویی دارد و می تواند سطح بالایی از اشعه ها را به خود جذب کند. همچنین هوای داخل منزل را به خوبی تمیز می کند. کربن دی اکسید را به خود جذب می کند و آن را به اکسیژن تبدیل خواهد کرد. ظاهر این گیاه نیز بسیار زیبا است و راحت رشد می کند و بنابراین می توانید آن را در هر جا که می خواهید بکارید و از خواص آن بهره مند شوید.

گیاه آلوئه ورا را باید در گلدان های بزرگتر کاشت که معمولاً کیفیت بالایی نیز دارند . گلدان این گیاهان باید زهکشی مناسب داشته باشند زیرا باقی ماندن آب زیاد باعث پوسیدگی و پژمردگی این گیاه می گردد.

آلوئه ورا در نور غیر مستقیم بهترین عملکرد و رشد را دارد . باید تا جایی که می توانید از پنجره نور جانبی به این گیاه برسانید ، مخصوصا اگر در آب و هوای گرم زندگی می کنید . آلوئه ورا را باید به طور موازی و مستقیم با دستگاه الکترونیکی قرار دهید تا اشعه های مضر را جذب کند.

هیچ چیز اضافه ای نباید بین این گلدان و لوازم الکتریکی قرار بگیرد زیرا توانایی جذب اشعه های مضر را از بین می برد. داشتن چند عدد گیاه آلوئه را در داخل خانه جزء بهترین راه ها برای از بین بردن اشعه های مضر و تازه نگه داشتن هوا می باشد.

گیاه پیچک: جذب امواج وای فای با گیاه

گیاه پیچک

جذب امواج وای فای با گیاه، گیاه پیچک از بهترین انواع گیاهان برای جذب اشعه های مضر می باشد و می تواند 90 درصد بنزن موجود در هوا را در عرض 24 ساعت جذب کند . همچنین در محیط خانه بسیار موثر واقع می شود و جذب اشعه ها را با سرعت بالا انجام می دهد.

ظاهر این گیاه نیز بسیار زیبا است و به خوبی کیفیت هوا را افزایش می دهد و موادی مثل کربن دی اکسید ، کربن مونوکسید و فرمالدهید را از بین می برد . این گیاه کوچک را می توانید به راحتی در داخل یا بیرون از منزل نگه دارید اما اگر می خواهید از خواص مسدود کردن اشعه های مضر آن استفاده کنید، آن را داخل خانه نگهداری کنید.

اگر پنجره های بزرگ دارید ، گیاه خود را زیر این پنجره ها قرار دهید تا نور جنوبی را به خوبی دریافت کند . در آب دادن به گیاه افراط نکنید زیرا معمولاً خشکی را بهتر از رطوبت بالا تحمل می کند.

اگر دیدید که روی خاک خشک شده، اجازه دارید که به آن آب بدهید. اگر حس کردید آبی که به گیاه می دهید، به خوبی پایین می رود یا به عبارت دیگر گلدان زهکشی خوبی ندارد، باید حتما گلدان آن را عوض کنید.

گیاه مارچوبه سرخسی: جذب امواج وای فای با گیاه

گیاه مارچوبه سرخسی

جذب امواج وای فای با گیاه، مارچوبه سرخسی یکی از موثرترین گیاهان برای جذب اشعه های مضر می باشد و همچنین دارای خواص آنتی اکسیدانی است که در دفاع از خطرات موجود در اثر لوازم الکترونیکی موثر می باشد. همچنین یک گیاه قوی محسوب می شود که به راحتی می توانید آن را در کنار لوازم الکتریکی مثل کامپیوتر، تلویزیون و موبایل و غیره قرار دهید.

این گیاه معمولاً مراقبت راحتی دارد و به راحتی می توانید برای زیبا کردن محیط خانه نیز از آن استفاده کنید و اشعات را از بین ببرید.

باید مراقب باشید که کودکان به این گیاه دسترسی نداشته باشند . گیاه مارچوبه سرخسی را باید در یک محیط گرم و مرطوب نگه دارید . اگر داخل خانه شما محیط، خشک و سرد است ، حتما از این دستگاه بخور در نزدیکی گیاه استفاده کنید.

مارچوبه سرخسی عاشق آب است و بنابراین همیشه باید آن را مرطوب نگه دارید و آن را هر روز بررسی کنید . معمولا این گیاه رشد بسیار عالی دارد. باید چند بار در سال به آن کود بدهید و مواد مغذی را با آن برسانید تا زنده بماند. این گیاه معمولاً به مراقبت بیش از حد حساسی نیاز ندارد.

گیاه خردل: جذب امواج وای فای با گیاه

گیاه خردل

جذب امواج وای فای با گیاه، خردل یکی از گیاهان خوشمزه و مغذی محسوب می شود و برای محافظت از بدن در برابر اشعه های مضر، مفید می باشد . می توانید این گیاه را به راحتی در بیرون از منزل بکارید و یا آن را در داخل خانه نگه دارید تا از شر اشعات مضر و فشار اکسیداتیو خلاص شوید . با گذاشتن این گیاه در داخل خانه می توانید هوای تمیز خانه را تضمین کنید و ضرر آسیب حاصل از اشعه ها را کاهش دهید.

شاید از رشد بالای این گیاه متعجب شوید اما بهترین راه برای مراقبت از این گیاه، آن است که آن را در یک روز آفتابی با نور جانبی قرار دهید و چند بار در سال به آن کود دهید . این گیاهان معمولاً به حدود 5 سانتیمتر آب در هفته نیاز دارند.

پس باید میزان رطوبت خاک را بررسی کنید و از خشک شدن آن جلوگیری کنید . این گیاهان همچنین حاوی ویتامین آ و ویتامین ث و بتاکاروتن هستند و به خوبی از اشعه های مضر را به خود جذب می کنند.

گیاه کائوچو: جذب امواج وای فای با گیاه

گیاه کائوچو

جذب امواج وای فای با گیاه، این گیاه ظاهر بسیار زیبایی دارد و نسبتا بزرگ می باشد و دارای خواص جذب کنندگی اشعه می باشد . همچنین می تواند امواج مضر را به خوبی پاکسازی کند و محیط داخل خانه را تمیز کند . این گیاه ترجیح می دهد که در یک مکان نگهداری شود که دارای نور غیر مستقیم است و دمای خنک تری دارد . باید آن را در اتاق نگهداری کنید که جریان هوا به خوبی در آن رد و بدل شود.

اگر این گیاه را داخل خانه قرار داده اید، مراقب باشید که پرده ها را کنار بزنید تا نور کافی به این گیاه برسد و همچنین محیط را مرطوب نگهدارید و مرتب به این گیاه آب دهید تا خاک آن خشک نشود . زمانی که این گیاه در فصل رشد خود قرار ندارد ، می توانید یک یا دو بار در ماه به آن آب بدهید . در فصل های غیر رشد به مواد مغذی مثل کود نیز نیاز ندارد.

درخت کائوچو نیز یک درخت زیبا و جذاب است که سبک خانه شما را زیباتر می کند . قرار دادن تعدادی از آن در خانه به خوبی می تواند حشرات مضر را از بدن شما دور کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 6 =

دکمه بازگشت به بالا