;
رابطه و ازدواجسبک زندگی

جذب غیر مستقیم مردان: فوت و فن های جذب پسران را یاد بگیرید!

جذب غیر مستقیم مردان یکی از روش های رایجی است که می تواند به شما در جذب و عاشق کردن پسران کمک کند؛ سپس بدون اینکه نیاز باشد شما به سمت وی بروید کاری می کنید که پسر مورد علاقه تان خود به سمت شما جذب شده و حتی پیشنهاد ازدواج یا آشنایی بیشتر (به قصد ازدواج) را به شما بدهد.

 اگر برای تسخیر قلب پسرها از راه درست وارد شوید، احتمالش زیاد است که با بازی کردن نقش دختر رویاهایش و نشان دادن تمام خصوصیاتی که او در یک دختر تحسین می‌کند، در نهایت موفق شوید. اما اگر راه‌های اشتباه را انتخاب کنید، به دلایل زیادی ناراحت و سرخورده خواهید شد.

حتما ببینید: خیانت پیکه به شکیرا از روی شیشه مربا آشکار شد!

ممکن است توجه پسر مورد علاقه‌تان را جلب کنید، اما او دیر یا زود متوجه می‌شود که فقط داشتید سعی می‌کردید که او را تور کنید و هیچ پسری از به دام افتادن خوشش نمی‌آید. در این مقاله از سبک زندگی با روش‌های مختلفی برای جذب مردان آشنا می‌شوید که موثر بودن آنها به لحاظ علمی اثبات شده است، بنابراین اگر می‌خواهید با بایدها و نبایدهای جذب پسران آشنا شوید، در ادامه با رابطه و ازدواج گفتنی همراه باشید.

جذب غیر مستقیم مردان از چه راههایی امکان دارد؟

قبل از اینکه بیشتر در مورد راه های جلب توجه یا راه های جذب غیر مستقیم پسران صحبت کنیم باید به این نکته اشاره کنم که اگر هدف شما از جذب غیر مستقیم یک پسر چیزی به جز ازدواج است پس با آسیب های جدی فرهنگی، اجتماعی و فردی مواجه خواهید شد.

از دست نده: آزمون شناخت زوج لاکچری: اگر خودتان را زبل و باکله می دانید کدام زوج ثروتمند هستند؟!

راه های جذب غیر مستقیم پسران

طبیعی است که آشنایی یک دختر با یک پسر باعث شود دختر به وی علاقه مند شود. در این صورت تلاش می کند از راه های غیر مستقیم، پسر مورد علاقه اش را جذب کرده و توجهش را جلب کند. اما قبل از اینکه از راه های جذب غیر مستقیم پسران که در ادامه توضیح داده ام استفاده کنید باید یاد بگیرید چطور با ارسال سیگنال ها یا تصویرهایی به صورت غیر مستقیم نیازهای ضمیر ناخودآگاه پسر مورد علاقه تان را برطرف کنید.

خیلی جالبه ببینید: لانگ دیستنس: برای حفظ رابطه عاطفی از راه دور چه کنیم؟

جذب غیر مستقیم مردان و راههای دلبری کردن:

جذب غیر مستقیم مردان و راههای دلبری کردن

خودتان را دوست داشته باشید:

برای اینکه دیگران نسبت به شما احساس خوبی داشته باشند لازم  است که اول خود شما از خودتان راضی باشید. خودتان را دوست داشته باشید و به هیچ عنوان در مقابل دیگران از خود عیب جویی نکنید. همچنین اگر خودتان را دوست داشته باشید، تصویر یک فرد دوست داشتنی را از خود نمایان خواهید کرد که یکی از تکنیک های برطرف کردن نیازهای ناخودآگاه است. همچنین می توانید با عکس های پروفایل خود در شبکات اجتماعی نشان دهید خودتان را دوست دارید.

با دوستان همجنس خود ظاهر شوید:

جذب غیر مستقیم مردان: فرقی نمی کند در محیط دانشگاه هستید یا در محیط کار، یک از راه های جذب غیر مستقیم پسران این است که سعی کنید همیشه اطراف شما را دوستان همجنس تان احاطه کرده باشند زیرا روابط اجتماعی تصویری از شما نشان می دهد که فرد محبوب و جذابی هستید. همچنین می توانید از طریق عکس ها یا فعالیت شبکه های اجتماعی نشان دهید دوستان بسیاری زیادی دارید و کامنت های بسیاری در زیر پست های شما وجود دارد.

 به ظاهرتان اهمیت بدهید:

جذب غیر مستقیم مردان: اولین چیزی که از شما به چشم می خورد و از راه های تاثیرگذار جذب غیر مستقیم پسران است ظاهر شماست. ورزش کنید و اندامتان را در حالت متناسب حفظ کنید. لباس های زیبا بپوشید و به آرایش موها و صورت خود اهمیت دهید. البته به هیچ عنوان از لباس های زننده و آرایش های مصنوعی استفاده نکنید و تا جایی که ممکن است طبیعی باشید. همچنین یک نکته ی مهم در حفظ ظاهر این است که در هر مکانی با ظاهر مخصوص به همان مکان حضور داشته باشید.

 بخندید و شاد باشید:

لبخند داشتن و شاد بودن شاید توصیه تکراری به نظر برسد اما یکی از قوی ترین راه های جذب غیر مستقیم پسران است زیرا حس خوب شما می تواند از طریق نورون های آینه ای به دیگران متنقل شود چه از طریق شبکات احتماعی آن را نشان دهید چه به صورت حضوری. به یاد داشته باشید پسرها از دخترهای غمگین و گوشه نشین خوششان نمی آید. پس مثبت باشید و هر زمان و هر کجا که می توانید لبخند بزنید.

حتما بخوانید: سردمزاجی در رابطه را بدون نیاز به پزشک درمان کنید: خانم ها بیشتر مراقبت کنید

 از خیره شدن اجتناب کنید:

جذب غیر مستقیم مردان: نگاه و چشمان خود را حفظ کنید و به هیچ عنوان به طرف مقابلتان خیره نشوید. سعی کنید تنها برای چند ثانیه به چشمان او نگاه کنید تا نشان دهید که فرد اجتماعی هستید و می تواند با شما ارتباط برقرار کند. برای اینکه نشان دهید فرد اجتماعی هستید و راحت می تواند با شما صحبت کند می توانید هنگام نگاه کردن به او لبخند بزنید.

 بهره گیری از زبان بدن:

با استفاده از زبان بدنتان نشان دهید برای صحبت کردن با طرف مقابلتان آماده هستید و علاقه دارید این مکالمه را ادامه دهید. سرتان را بالا بگیرید. اخمو نباشید و لبخند بزنید. دست به سینه نباشید و سعی کنید با برداشتن قدم های کوچک به او نزدیک تر شوید. 

 او را به قرار گذاشتن با خودتان ترغیب کنید:

جذب غیر مستقیم مردان: برای این کار از علاقه مندی های مشترکتان استفاده کنید. مثلا اگر طرف مقابل به شما گفت یک رستوران جدید در مرکز شهر تاسیس شده که غذاهای فوق العاده ای دارد و دوست دارد غذاهایش را امتحان کند می توانید بگویید:” بله من هم تعریف این رستوران را زیاد شنیدم و خیلی علاقه دارم به این رستوران بروم اما متاسفانه تا امروز فرصت و بهانه ای برای این کار پیدا نکردم”. با این حرف او را ترغیب می کنید به شما بگوید پس خوب است آخر هفته باهم به این رستوران برویم.

 زمینه هایی که در آن مشترک هستید را پیدا کنید:

پیدا کردن زمینه های مشترک با طرف مقابل مانند ورزش یا سبک موسیقی مورد علاقه باعث می شود راه برای ادامه ی صحبت و معاشرت با او باز باشد.

او را دلتنگ کنید:

جذب غیر مستقیم مردان: یکی از روش هایی که باعث می شود وقتی پسری از شما فاصله می گیرد دلتنگ شما شود این است که وقتی در کنار شما قرار دارد خاطرات خوبی برای او بسازید و باعث شوید احساس خوبی نسبت به ارتباط با شما داشته باشد بخصوص در جلسه اول هنگام خواستگاری یا آشنایی قبل از ازدواج.

جالبه ببینید:

چرا زنان مهربان عاشق مردان بدجنس می شوند؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − شش =

دکمه بازگشت به بالا