;
سبک زندگیمهارت های زندگی

خربزه لیمو: میوه جدید ژاپنی ها که به تازگی تولید کرده اند!

خربزه لیمو: شرکت باغبانی Suntory Flowers در هوکایدو به مدت ۵ سال روی یک میوه غیرعادی کار کرده است. پنج کشاورز از فورانوی هوکایدو در طول پنج سال سرانجام توانستند خربزه لیمو را پرورش دهند.

خربزه لیمو میوه ای گرد، آبدار و شیرین مانند خربزه، اما کمی ترش مانند لیمو است. کسانی که آن را امتحان کرده اند، آن را میوه‌ای عالی برای تابستان می دانند.

شاید بپسندید: باجناق مهران غفوریان مداح از آب دراومد؛ رابطه شون چجوریه؟

خربزه لیمو میوه جدید ژاپنی

خربزه لیمو

خربزه لیمو که در مقادیر محدود تحت مراقبت، پرورش و نظارت زیاد رشد می کند، یک ناهنجاری در صنعت میوه است. شکل و اندازه میوه شبیه هندوانه است اما بدون خطوط راه راه. از بیرون به رنگ زرد مایل به سبز است. وقتی باز می شود، رنگ سفید متمایز و مشخصی دارد. خربزه لیمو در هنگام نارس تردی گلابی دارد و در زمان رسیدن نرم تر می شود. طعم آن مانند لیمو شیرین و در عین حال تند است.

در حالی که خربزه لیمو بسیار خوشمزه و جذاب به نظر می رسد، در حال حاضر فقط در سوپرمارکت های ساپورو با قیمت 3218 ین برای هر میوه یافت می شود. اگر این میوه عجیب و غریب به مذاق مردم خوش بیاید، ممکن است تاج جواهرات بازار میوه های لوکس ژاپن باشد. در همین حال، مردم فقط می توانند در مورد طعم شیرین و ترش عجیب و غریب آن خیال پردازی کنند!

خربزه لیمو میوه جدید ژاپنی

خربزه لیمو2

ظاهرا کشاورزان ژاپنی قصد دارند حدود 3800 خربزه لیمو را پرورش دهند و تا پایان ماه اوت آنها را در سوپرمارکت های ساپورو بفروشند. خربزه های لیمویی پس از آن به دست می آیند که بازار میوه های لوکس ژاپن با توت فرنگی های سفید، گران ترین نوع انبه جهان، میازاکی، مرکبات دکوپون، محصول ماندارین و پرتقال، انگور رومی روبی و هندوانه های مربع شکل طعم موفقیت را چشیده است.

آیا اگر روزی به ژاپن سفر کنید، حاضرید 3218 ین برای خرید غیرمعمول ترین میوه جهان یعنی خربزه لیمو، خرج کنید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا