;
سبک زندگیمهارت های زندگی

خروس قاتل: وقتی برداشتن تخم مرغ باعث مرگ زن میانسال شد!

خروس قاتل: یکی از تجربه های جالبی که هر یک از ما می توانیم در طول زندگی آن را کسب کنیم، زندگی ساده و روستایی است که برای تامین مایحتاج خود باید از دام و طیور خود مراقبت به عمل آوریم تا در مقابل حیوانات دیگر آسیب نبینند. با این حال در میان طیور مختلفی که می توان از آنها نگه داری کرد، می توان به نگهداری مرغ و خروس اشاره کرد که کار بسیار سخت و دشواری می باشد.

اگر شما قصد نگهداری از مرغ و خروس در خانه روستایی خود را دارید، باید در طول روز چندین بار به آنها غذا بدهید و آنها را به سمت قفس و یا بیرون از قفس روانه کنید تا بتوانند کمی راه بروند. از این رو وظیفه سنگینی است که بر عهده شما گذاشته می شود و باید در طول روز حتما آنها را انجام دهید.

خروس قاتل: وقتی برداشتن تخم مرغ باعث مرگ زن میانسال شد!

این در حالی است که یک زن مسن از استرالیا که هنوز نامش مشخص نشده است، اخیرا در طی اقدامی تصمیم گرفت تا تعدادی تخم مرغ را از جایگاه مرغ ها و خروس هایش خارج کند که ناگهان یک خروس به او حمله می کند! از قرار معلوم این زن مسن مبتلا به واریس بوده است که خروس دقیقا به رگ واریسی او حمله می کند و منجر به خونریزی در پای او می شود.

به همین دلیل آقای پروفسور راجر بیارد در این زمینه گفت:” من سعی می کنم تا به افراد مسن دسترسی پیدا کنم و از آنها بخواهم تا با یک عمل ساده واریس خود را درمان کنند.”

سارا محبی

سارا محبی هستم فارغ التحصیل سینما از دانشگاه علم و فرهنگ علاقه زیادی به دنیای سینما و اخبار و مطالب این حوزه دارم. دوست دارم جدیدترین اخبار مرتبط با سلبریتی ها رو دنبال کنم و اون ها رو با شما عزیزان هم به اشتراک بگذارم. سایر علایق: نوشتن، نقاشی و یوگا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا